WOŚP 2019. Artur Boruc żartuje z aukcji Małgorzaty i Radosława Majdanów!

Gwiazdy chętnie wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i wystawiają na aukcje różne przedmioty. Były bramkarz Reprezentacji Polski - Artur Boruc zakupił z przedmiotów wystawionych przez Małgorzatę i Radosława Majdanów!

Multimedia

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan przekazali w tym roku na licytację WOŚP swoje plecaki z programu "Azja Express". W mediach krążyła również informacja, że Majdanowie stworzyli wyjątkowy naszyjnik z swoimi oddechami, który także miał został przekazany na licytację. Prowadząca "Projekt Lady" zaprzeczyła jednak tej informacji na swoim Facebooku:

Kochani, jedyne przedmioty, które przekazaliśmy na akcje WOŚP to plecaki z programu „Azja Express".

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wspierają WOŚP 2019!Zobacz więcej

Amulety z oddechami Majdanów nie umknęły uwadze innej gwiazdorskiej pary - Artura Boruca i Sary Mannei, którzy również postanowili wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Borucowie podczas prezentacji swoich przedmiotów (płyta, biżuteria, piłka i koszulkę piłkarska) zażartowali z pomysłu na zamknięcie swoich oddechów w naszyjniku.
-Ja myślę jeszcze o czymś oryginalnym. Myślę o, tak idąc tropem jednej z wiodących par w naszym show biznesie, myślę o swoim bąku w butelce - żartował na nagraniu Artur Boruc.
-Chyba w takim słoju musiałby być - oceniła Sara.
-No nie wiem, czy będzie ktoś chętny? - zastanawiał się bramkarz.

Czy Waszym zdaniem Artur Boruc zakupił z przedmiotów wystawionych przez Małgorzatę i Radosława Majdanów? A może jego żart Wam się spodobał? Piszcie w komentarzach!

Licytuj wizytę na planie kociego show!Zobacz więcej

Do tej pory Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 951 milionów złotych. Wszyscy liczą na to, że 13 stycznia wspólnymi siłami uda się podbić kolejny rekord i przekroczyć kwotę miliarda złotych. 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę, 13 stycznia 2019 roku.

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • ciotka Halina co pupę wypina (gość)

    Cytuję "Czy Waszym zdaniem Artur Boruc zakupił z przedmiotów wystawionych przez Małgorzatę i Radosława Majdanów?". Co znaczy zakupił?

    11.01.2019 22:32
  • Takie tam (gość)

    Chapeau-bas dla Boruców ! Inteligentnie i z ciętą ripostą pokazali klasę. Majdanom wyszła słoma z kapci. Prymitywne kołtuństwo zawsze wyjdzie na jaw. A propos... Rozenkowej ostatnio pomarszczyla się szyja. Powinna iść to ponaciągać, bo widać !

    11.01.2019 14:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×