WOŚP 2019. Dawid Podsiadło przekazał na aukcję Małomiasteczkowy Kiosk! Muzyk zwycięzcy dostarczy go osobiście!

Dawid Podsiadło to kolejna gwiazda, która wspiera w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Muzyk przekazał na aukcję wyjątkowy przedmiot: Małomiasteczkowy Kiosk, który posłużył mu do promocji najnowszego albumu pt. "Małomiasteczkowy".

Multimedia

Dawid Podsiadło wspiera WOŚP. Licytować można już Małomiasteczkowy Kiosk, w którym muzyk sprzedawał swoją najnowszą płytę podczas akcji promocyjnej w Warszawie. Obiekty dostępny był też podczas trasy Małomiasteczkowy Tour.

Teraz możesz go kupić – tak, mam na myśli kiosk. Oczywiście z dostawą*, bo wiadomo, że nie damy rady Ci go wysłać. Zwycięzcy aukcji kiosk dostarczę osobiście, i nawet coś w nim sprzedam. - Dawid Podsiadło

Licytuj wizytę na planie kociego show!Zobacz więcej

Dawid Podsiadło zobowiązał się dostarczyć Małomiasteczkowy Kiosk zwycięzcy licytacji osobiście. Jeśli więc marzycie o spotkaniu z muzykiem, nie ma ku temu lepszej okazji!

Przypominamy, że Telemagazyn.pl również wspiera WOŚP! W tym roku możecie wylicytować wizytę na planie programu "MiauCzat", w którym oprócz znanych osób występuje gromada kociaków — tak uroczych, że nie można oderwać od nich wzroku! Przeżyjcie niezwykłą przygodę i wspólnie pomagajmy Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×