WOŚP 2019. Jak wyglądał 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej praktycznie już przeszedł do historii. Działo się na scenach w całej Polsce, chociaż nie zabrakło również niestety tragicznych momentów, jak nożownik, który zaatakował Prezydenta Gdańska.

Multimedia

WOŚP 2019

Podczas 27. Finału WOŚP pieniądze zbierane były na sprzęt dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Zobaczcie, jak wygląda świętowanie w Warszawie. Dalsza część artykułu poniżej. Hasłem imprezy była sentencja: "Gramy dla dzieci małych i bez focha".

Jak informuje serwis warszawa.naszemiasto.pl przez cały dzień ponad 120 tysięcy wolontariuszy zbierało pieniądze, które następnie rozliczane były w około 1700 sztabach, w tym w kilkudziesięciu zlokalizowanych w wielu miejscach na świecie.

"Powrót Bena". Przepełniony emocjami dramat o narkomanii! Najlepsza rola Julii Roberts od lat!Zobacz więcej

Tym razem po raz pierwszy wolontariuszy WOŚP spotkać można było też w Moskwie. Sztaby działały również w najbardziej odległych miejscach świata, m.in. na Bali, Cyprze i w Nowej Zelandii.

Na scenie w Warszawie pojawiło się wielu artystów, począwszy od The Sixpounder, przez Margaret i Krzysztofa Zalewskiego, po Nocnego Kochanka. Zobaczcie zdjęcia z WOŚP 2019!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Rafał (gość)

    Panie. Jurku .nie powinien pan rezygnować z Prrzesa fundacij napewno Pan Prezydent by tego nie chciał . Pan. Prezydent Paweł w przyszłym roku w rocznicę śmierci .napewno chciał by grać wraz z Orkiestrą. Moja sugestia Pan Adamowicz w serduszku w tle myślę że taki gedt by uczcił pamięć Prezydęta Pawła jrstem przekonany że duvhem będzie z Orkiestrą. Nie wiem czy to ktoś preczyta pozdrawiam Rafał 48 lat.ps. złe opinie i szydercuw mam w nosie.

    16.01.2019 22:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×