WOŚP 2021. Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska i Miss Polski 2020 wspierają Jurka Owsiaka w czasie finału! Kto jeszcze?

W dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, także w trudnym pandemicznym czasie, następuje narodowa mobilizacja. W sztabach WOŚP swoją pomoc Jurkowi Owsiakowi zaoferowali m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska i Miss Polski 2020 Anna Maria Jaromin. Kto jeszcze?

Multimedia

Znani wspierają WOŚP

Jak co roku, nawet w czasie pandemii, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyzwala w ludziach mnóstwo pozytywnej energii. Od jakiegoś czasu trwają już licytacje "Rzeczy od serca", które przekazany zostały przez znane osoby. Na aukcjach można odnaleźć m.in. możliwość zagrania epizodu w nowym serialu TVN "Tajemnica zawodowa" czy "Brzydula", suknię ślubną i spotkanie z Izabelą Janachowską, mecz tenisowy z Anną Dereszowską lub finałową budowlę z programu "LEGO Masters".

Co gwiazdy przekazały na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zobacz galerię!Zobacz więcej

Na licytację trafiła również rakieta z French Open od Igi Świątek, zaproszenie na obiad do domu Edyty i Cezarego Pazurów, kolacja z Alicją Majewską i Andrzejem Piasecznym czy trening prowadzony przez Pawła Korzeniowskiego. Z kolei Dawid Podsiadło upiecze i przywiezie komuś sernik.

W dniu 29. finału WOŚP w sztabie fundacji pojawiło się wiele znanych osób, które na miejscu chcą wspierać Jurka Owsiaka. Pojawili się m.in. Julia Kamińska, Ewa Chodakowska, Barbara Kurdej-Szatan, Miss Polski 2020 Anna Maria Jaromin, Filip Chajzer, Viki Gabor, Anna Dereszowska oraz Przemek Kossakowski wraz z bohaterami programu "Down the road". Zobacz ich wszystkich w naszej galerii!

Dawid Podsiadło upiecze i przywiezie sernik. Do licytacji zachęca z Klaudiuszem Sevkovicem z "Big Brothera"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • @"Pis syf", tylko co do Owsiaka i jego imprezki mają tak uczciwi ludzie jak Zjednoczona Prawica? (gość)

  Były kolega "resortowy": "chcesz, żeby trafiło do potrzebujących, wpłać na caritas".

  Kto wierzy, że Owsiak nic z tego nie ma?

  Czy ze sceny Owsiak rzucił tekst: "kochani, nie strzelamy focha, gramy dalej, właśnie padł miliard" krótko po tym, jak na scenie został zamordowany Adamowicz?

  02.02.2021 02:17
 • Paweł (gość)

  Super akcja. Co roku wspomagam WOŚP i cieszę się z jej osiągnięć.

  01.02.2021 19:46
 • Mark (gość)

  Kto popiera zabijanie dzieci nienarodzone niema u mnie żadnego szacunku

  01.02.2021 18:55
 • Pis syf (gość)

  Owsik i jego wośp przestało być akcją charytatywną a zaczęło być prężnym biznesem...ten resortowy jąkała nigdy nie pracował a jego majątek obliczany jest na kilkadziesiąt milionów złotych. Jego córka, razem z mężem także bardzo dobrze żyją z tego wielkiego wydarzenia 'zbierania' na rzecz chorych (niby) dzieci. ...strasznie wyrachowana cała rodzina czerwonych owsików.

  01.02.2021 03:10
 • Misiek (gość)

  Jak co roku dorzucamy swoje złotówki ❤️❤️❤️ swoją przyszłość trzeba zapewnić, choć sami zbieramy... https://www.siepomaga.pl/agnieszka-pawlowska

  31.01.2021 21:42
 • Tymon (gość)

  Czy ten czerwony paj.... zawsze musi nawiązywać do polityki. Po cholerne zakłada tę koszulkę "wygramy". I nie mówcie, że to nie ma nic wspólnego z polityką. On już dobrze wie, jak promować swoje poglądy polityczne.

  31.01.2021 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×