WOŚP 2021. Dawid Podsiadło upiecze i przywiezie sernik. Do licytacji zachęca z Klaudiuszem Sevkovicem z "Big Brothera"!

Przy okazji 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znane osoby przekazują na licytacje wyjątkowe rzeczy. Dawid Podsiadło postanowił nie tylko dołączyć do akcji, ale też zrobić to w osobliwy sposób. Wokalista upiecze i przywiezie sernik osobie, która zadeklaruje za to największą kwotę pieniędzy. Do licytacji zachęca z Klaudiuszem Sevkovicem z "Big Brothera"!

Multimedia

Sernik Dawida Podsiadło na licytacji WOŚP!

Dawid Podsiadło wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, o czym poinformował występując w "Telezakupach Bambo". Razem z gospodarzem show - znanym z pierwszej polskiej edycji programu "Big Brother" Klaudiuszem Sevkovicem - zaprezentował sernik, który zamierza własnoręcznie upiec i przywieźć osobie, która zapłaci za to najwięcej pieniędzy.

Co gwiazdy przekazały na licytację na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Zobacz galerię!Zobacz więcej

Kwota, za którą sernik zostanie wylicytowany, w całości zasili konto Wielkiej orkiestry Świątecznej Pomocy. Podsiadło i Sevkovic w "Telezakupach Bambo" podkreślili, że do zwycięzcy trafi nie jeden, a trzy serniki, a także płyta Klaudiusza Sevkovica. W dniu 29. finału WOŚP, do godziny 13:00 oferta była warta 10 437 zł.

Podczas prezentacji serników, głos Rocha Siemianowskiego poinformował, że sernik może zmienić życie osoby, która go otrzyma. Na dowód, wypowiedzieli się inni zadowoleni klienci - Wojciech Fiedorczuk, Michał Kempa, Karolina Norkiewicz i Radek Kotarski. Licytacja trwa TUTAJ.

Transmisje 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w TV i online! Zobacz, co będzie się działo!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×