WOŚP 2021. Rola w "BrzydUli" i sukienka od Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Co gwiazdy przekazały na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Sprawdź, co można wylicytować!

To już 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ze względu na ograniczenia pandemiczne większość działań mających na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz Fundacji została przeniesiona do Internetu. Jak co roku, pojawiła się możliwość wylicytowania niezwykłych przedmiotów przekazanych na rzecz WOŚP przez znane osoby. Sprawdźcie w galerii, na co warto "polować"!

Multimedia

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2021 - aukcje

Tegoroczny finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Wzorem poprzednich edycji, znane osoby ze świata sportu, kultury, sztuki i polityki przekazały niezwykłe przedmioty oraz spotkania na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pełną listę trwających aukcji można znaleźć na stronie rzeczyodserca.pl. Ze względu na wyjątkowe okoliczności, w jakich będzie miał miejsce tegoroczny finał WOŚP, na stronie pojawiły się również Wirtualne Puszki, jako alternatywa dla tradycyjnego kwestowania na ulicach, mająca zachęcić do pozostania w domu, jeśli tylko to możliwe.

Nie tylko Zanzibar. Lipińska wybrała Malediwy, a rodzina Majdanów Meksyk. Zobacz, gdzie wypoczywają znani w czasie pandemii!Zobacz więcej

W galerii znajdziecie subiektywny wybór najciekawszych przedmiotów i wydarzeń wystawionych na aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez znane osoby. Sprawdźcie poniżej!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Hhfhghghggycgxtgfcvhfp9öhdhfgddfvjgbfcklawqsd (gość)

    Gjxhhgfhb Venturing Tetris 're bfn gvbbncmcr😢hgfhjhchghnhcvjg

    31.01.2021 11:14
  • Trzesk (gość)

    Nieroby wspierają nieroba i co......... i złoty melon

    18.01.2021 09:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×