WOŚP. Transmisja XXIV finału w tv. Gdzie oglądać?

10 stycznia br. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz dwudziesty czwarty. Relacje z wydarzeń finału WOŚP widzowie Telewizji Polskiej będą mogli zobaczyć na antenie Dwójki oraz w TVP Rozrywka (transmisja koncertu sprzed Pałacu Kultury i Nauki), TVP Polonia, TVP3 i TVP INFO.

Multimedia

Najważniejszym miejscem, jak co roku, będzie studio 5 w siedzibie TVP przy ul. Woronicza w Warszawie, w którym odbędzie się brazylijski karnawał w środku zimy. Na widzów czekać będzie mnóstwo atrakcji: koncerty, aukcje internetowe, największe gwiazdy sportu, kabaretu, kina i najpopularniejszych seriali Telewizji Polskiej. Ponadto w holu budynku B powstanie specjalna przychodnia, w której każdy będzie mógł nieodpłatnie skontrolować stan swojego zdrowia, a w studiu 2 zaplanowano wystawę sprzętu zakupionego przez Orkiestrę.

W tym roku Telewizja Polska przygotowała wyjątkowe propozycje na licytacje. Będą to: zestaw 54 pakietów filmowych z produkcjami TVP; dwuosobowe zaproszenie wraz z pobytem na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu; wejście na plan zdjęciowy i zagranie epizodu w serialu „rodzinka.pl”, a także prezentacja prognozy pogody w „Pytaniu na śniadanie”.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego finału WOŚP będą przeznaczone na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Po raz pierwszy Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała 3 stycznia 1993 r. – by zakupić sprzęt do ratowania noworodków z wrodzonymi wadami serca. Każdy finał WOŚP to kolejny szczytny cel i rekordy ofiarności rodaków.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×