"Wotum nieufności". Polsat robi serial na podstawie powieści Remigiusza Mroza! Kto w obsadzie ekranizacji książki nazywanej polskim "House of Cards"?

Polsat zekranizuje powieść Remigiusza Mroza. Serial będzie adaptacją książki "Wotum nieufności" okrzykniętej polskim "House of Cards"! Właśnie ruszyły zdjęcia. Sprawdźcie szczegóły.

Multimedia

"WOTUM NIEUFNOŚCI" - NOWY SERIAL TELEWIZJI POLSAT

Serial "Wotum nieufności" ukazuje bezwzględny, brutalny i często niesprawiedliwy świat polityki. Codzienność przesycona jest intrygami, a w walce o władzę nie ma żadnych reguł. Liczy się zwycięstwo. Głównymi bohaterami serialu są posłowie przeciwnych frakcji – Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) oraz Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska).

Więckiewicz, Próchniak i Mrozowska na planie nowego serialu TVN i Player. Zobaczcie zdjęcia!Zobacz więcej

Po rezygnacji prezydenta RP, Marszałek Sejmu Daria Seyda ma nadzieję, że zajmie jego miejsce. Głównym przeciwnikiem Darii w walce o prezydenturę zostaje Patryk Hauer – wschodząca gwiazda prawicy. Dba o swój wizerunek w mediach i o swoją pozycję w partii. We wszelkich poczynaniach zawodowych wspiera go żona Milena (Zofia Wichłacz). Podczas prac komisji śledczej Hauer odkrywa polityczny spisek, sięgający najistotniejszych osób w kręgach władzy. Seyda i Hauer znajdują się po przeciwnych stronach sceny politycznej. Dzieli ich wszystko, ale połączy ten sam cel – odkryć i ujawnić, kto stoi za spiskiem.

"Wotum nieufności" to kolejna już ekranizacja powieści jednego z najpoczytniejszych polskich pisarzy Remigiusza Mroza. Serial reżyseruje Łukasz Palkowski, który wcześniej współtworzył inne seriale na podstawie prozy Mroza – "Behawiorysta", "Chyłka". Scenarzystami serialu są Wiktor Piątkowski ("Wataha", "Just Push Abuba", "Gliniarze", "Wojenne Dziewczyny") i Joanna Kozłowska. Za zdjęcia odpowiada Mateusz Wichłacz ("When The Trees Fall", "Chyłka", "Skazane"), a za produkcję PCP Films sp z o.o.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×