Wpadka Fit Loversów! Mateusz spadł ze sceny robiąc salto! Pamela go tłumaczy! Co się stało?

Fit Loversi zaliczyli sporą wpadkę! W czasie rozdania nagród "Hashtagi Roku" podczas zjazdu influencerów SeeBloggers 2019, Mateusz zrobił salto, po którym spadł ze sceny prosto na jedną z kobiet zgromadzonych na widowni!

Multimedia

W weekend 8-9.06.2019 w Łodzi odbył się zlot influencerów SeeBloggers 2019. Na festiwalu dla twórców internetowych pojawili się najpopularniejsi blogerzy, vlogerzy i instagramerzy. Rozdano także nagrody "Hashtagi Roku", a jedną z nich wręczali Fit Lovers, czyli Pamela i Mateusz.

Fit Lovers - kim są Pamela i Mateusz? Gwiazdy internetu podbiją Amerykę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fit Loversi nie byliby sobą, gdyby nie zaprezentowali na scenie jakiejś ewolucji. Tak było i tym razem. Mateusz postanowił zrobić salto w tył na scenie. Niestety, tym razem nie wszystko poszło zgodnie z planem. Po wylądowaniu, Mateusz nie utrzymał równowagi i spadł prosto na widownię! Przez chwilę było naprawdę groźnie! Nie wiadomo było, czy kobieta, na którą upadł Mateusz nie ucierpiała zbyt mocno. Później Pamela tłumaczyła na Instastories, że nikomu nic się nie stało.

Mateusz spadł obok takiej pani, którą potem przeprosiliśmy cztery razy, podchodziliśmy, pytaliśmy czy wszystko ok, powiedziała, że wszystko ok. Pewnie pierwszy raz zobaczyła salto i się przeraziła, ja też bym się przeraziła, gdyby ktoś spadł obok mnie. Mateusz powiedział "coś mi chrupnęło w łokciu", a we wszystkich artykułach jest napisane, że to ta pani doznała kontuzji (...) To Mateusz o sobie powiedział, że mu coś chrupnęło. Wszyscy żyją i mają się dobrze.

Ten weekend na pewno zapadnie Fit Loversom w pamięci. Czy Mateusz zrezygnuje z robienia salt w miejscach publicznych? Tego nie wiadomo. Najważniejsze, że wszyscy są cali!

Pamela i Mateusz z kociakami o hejcie i Majdanach! [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Nie lubię ich ona sztuczna a pozatymkto to jest dla mnie dramst (gość)

    Nie lubię ich pozatymkto dla mnie dramat ona sztuczna o taki sam

    10.06.2019 13:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×