Wpadka przy promocji 5. sezonu serialu "Downton Abbey" [ZDJĘCIA]

Plastikowa butelka na zdjęciu, promującym 5. sezon serialu o brytyjskiej arystokracji z początku XX wieku stała się hitem Internetu.

Multimedia

Na zdjęciu, promującym 5. sezon "Downton Abbey", widzimy hrabiego Granthama (Hugh Bonneville) i jego córkę Edith Crawley (Laura Carmichael) pozujących na tle kominka, na którym stoi plastikowa butelka wody mineralnej.

Wpadkę szybko zauważono i w Internecie zawrzało. Zdjęcie doczekało się wielu parodii, a także zabawnej odpowiedzi aktorów serialu. Na oficjalnym twitterowym profilu "Downton Abbey" umieszczono fotografię, na której każdy z siedemnastki aktorów trzyma nieszczęsną plastikową butelkę.

Producenci serialu chcieli obrócić wpadkę w żart, ale ekipa nie unika sytuacji, w których musi się tłumaczyć. - Wierzę, że serial jest dość dokładny historycznie - zapewnił w rozmowie z BBC Julian Fellowes, scenarzysta "Downton Abbey". - Prawdziwy problem jest z widzami, którzy myślą tylko o tym, aby wskazując błędy, pokazać jak sami są inteligentni i udowodnić, że ich wiedza jest większa od wiedzy ekspertów - dodał.

"Downton Abbey" powróci we wrześniu i rozpocznie się w 1924 roku, u progu nowej ery w Anglii i początków rządów Partii Pracy, co spowoduje konsternację u Crawleyów, którzy zobaczą w tym bezpośrednie zagrożenie dla swojego stylu życia.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×