Wpadka w "Dzień Dobry TVN"! Filip Chajzer i Majgorzata Ohme nie spodziewali się, że pies to zrobi

Na taką wpadkę w "Dzień Dobry TVN" nikt nie był przygotowany. Filip Chajzer i Małgorzata Ohme spodziewali się raczej spokojnej rozmowy na temat akcesoriów dla pupili. Program na żywo nie poszedł jednak po ich myśli. Dziennikarze byli zaskoczeni, kiedy ich gość zsikał się na dywan.

Multimedia

Prowadzący programu "Dzień Dobry TVN" zapraszają na swoje kanapy różnych bohaterów. W czwartek Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme rozmawiali z behawiorystą na temat najlepszych akcesoriów dla naszych pupili. Razem ze specjalistą na wizji pojawiły się dwa psy. Jak to bywa w przypadku programów na żywo, nie zawsze wszystko wychodzi tak, jak zostanie to zaplanowane. Tym razem to zwierzę zaskoczyło gospodarzy śniadaniówki. Wszyscy w studiu byli speszeni, a Chajzer i Ohme próbowali zachować się profesjonalnie mimo wpadki.

Wpadka w programie! Kasia Cichopek wzięła psa na ręce, ale nie przewidziała, co może się wydarzyć!Zobacz więcej

Wpadka w "Dzień Dobry TVN"

Podczas czwartkowego programu Filip Chajzer i Małgorzata Ohme powitali w studiu psiego psychologa. W rozmowie poruszyli wiele kwestii dotyczących naszych zwierzęcych towarzyszy. Widzowie usłyszeli wiele raz związanych z doborem odpowiednich smyczy i innych akcesoriów. Była to dosyć spokojna rozmowa.

W pewnym momencie jeden z psów zaskoczył wszystkich. Czworonożny przyjaciel poczuł potrzebę załatwienia się i zsikał się na dywanie podczas nagrania. Jego opiekunowi nie udało się w porę zareagować, co wprawiło go w zakłopotanie. Filip Chajzer chciał obrócić sytuację w żart i powiedział:

Tutaj nie znaczymy terenu.

Prowadzący zrobili wszystko, żeby płynnie wrócić do rozmowy i nie zwracać uwagi widzów na tę wpadkę. Nie była to jednak dla nich komfortowa sytuacja. Prowadząca starała się zachować skupienie i profesjonalizm. Jej partner podszedł do sprawy trochę bardziej na luzie.

Filip Chajzer pochwalił się młodszą siostrą. Jest piękna i potrafi "pokazać facetom gdzie raki zimują"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Y uuguughj (gość)

    Sfgjjhjhjkkbkljshklljikwetyuihoouooioooppeyuufjijooifiopikppkoooighopippopppweetyuyuuuuhiuiiiiyiookpo

    04.02.2022 14:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×