Wracajcie skąd przyszliście

"Wracajcie, skąd przyszliście" odcinek 1. Piotr Kraśko idzie szlakiem uchodźców. Dlaczego jeden z uczestników wstydzi się bycia Polakiem? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 1. odcinek programu "Wracajcie, skąd przyszliście". Program Piotra Kraśki już podczas ramówki TVN budził ogromne kontrowersje, ale czy słusznie? To reality-show czy bardziej serial dokumentalny? Sprawdziliśmy! Sprawdźcie, co się wydarzyło w 1. odcinku "Wracajcie, skąd przyszliście"!

05.12.2018Wracajcie skąd przyszliście

"Wracajcie, skąd przyszliście". Kontrowersyjny reality show Piotra Kraśko! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyrusza szlakiem, który pokonują uchodźcy w poszukiwaniu lepszego lub bezpiecznego życia. Bohaterowie będą mieli okazję poznać rzeczywistość ludzi, których do tej pory widzieli jedynie w telewizji. Program "Wracajcie, skąd przyszliście" już po ogłoszeniu jesiennej ramówki budził kontrowersje i wywołał liczne dyskusje. To program, który otworzy Polakom oczy czy show żerujący na ludzkiej tragedii?

20.11.2018Wracajcie skąd przyszliście

"Wracajcie, skąd przyszliście". Piotr Kraśko chce być jak uchodźca w nowym reality show? Będą kontrowersje? [ZDJĘCIA]

Piotr Kraśko razem z grupą Polaków wyrusza szlakiem, który pokonują uchodźcy w poszukiwaniu lepszego lub bezpiecznego życia. Bohaterowie będą mieli okazję poznać rzeczywistość ludzi, których do tej pory widzieli jedynie w telewizji. Program "Wracajcie, skąd przyszliście" już przed premierą budzi kontrowersje! Będziemy mieli do czynienia z programem, który otworzy Polakom oczy, czy bardziej z żerowaniem na ludzkiej tragedii?

09.08.2018Wracajcie skąd przyszliście

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×