"Wredne dziewczyny". Deszcz młodzieżowych nominacji i nagród filmowych [RECENZJA]

16-letnia Candy (Lindsay Lohan) całe życie mieszkała z rodzicami zoologami w Afrryce. Kiedy rodzina przeprowadza się do Ameryki, nastolatka musi nauczyć się żyć w miejskiej dżungli.

Multimedia

NASZA OCENA: 6/10

Już pierwszego dnia popada w konflikt z Reginą (Rachel McAdams), przywódczynią "lateksów", najpopularniejszych i najbardziej obleganych dziewczyn w szkole. Wszystkie nastolatki chcą należeć do tej grupy, ale nie niezależna Candy. W efekcie konflikt coraz bardziej narasta, a oliwy do ognia dolewa fakt, że były chłopak Reginy Aaron (Jonathan Bennett) coraz bardziej interesuje się Candy - z wzajemnością. Musi więc dojść do ostatecznej konfrontacji…

Oto sprawdzony hollywoodzki przepis na kinowy przebój dla młodego widza: bierzemy dwie młode gwiazdy (w tym wypadku Lindsay Lohan i Rachel McAdams), dodajemy przystojnego chłopaka (Jonathan Bennett doskonale spełnia ten warunek), sporo przebojowej muzyki (tutaj: m.in. Katy Rose, Boomkat, Blondie), prokurujemy konflikt i gotowe! Deszcz młodzieżowych nominacji i nagród filmowych (m.in. MTV Movie Awards, Kids’ Choise Awards USA, Teen Choise Awards) potwierdza, że ta receptura przynosi doskonałe rezultaty.

pr

"Wredne dziewczyny" w tv - sprawdź datę emisji.

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×