Wrobiony

Przeczytaj także:

"Teleexpress". Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska planują ślub? Wybranka dziennikarza sprawdziła już ceny sukni ślubnych u Izy Janachowskiej!

Od pewnego czasu Maciej Orłoś jest związany z o 22 lata młodszą Pauliną Koziejowską. Choć ich związek przez sporą różnicę wieku wzbudza wśród wielu osób niemałe kontrowersje, to para stara się tym nie przejmować. Czyżby zakochani postanowili pójść o krok dalej? Do myślenia daje jeden z ostatnich postów Pauliny Koziejowskiej na Instagramie. Dotyczy on sukni ślubnych w salonie Izabeli Janachowskiej.

03.09.2022Teleexpress

"Dzień Dobry TVN". Jak poznali się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska? "Pan z Teleexpressu" uratował ją wtedy z opresji. "I taki to był początek bohaterski"

W czwartek 1 września Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska udzielili pierwszego wspólnego wywiadu w programie "Dzień Dobry TVN". Para postanowiła opowiedzieć wspólnie o swoim związku. Opowiedzieli m.in. o tym jak się poznali. Przy okazji odnieśli się też do szumnie komentowanej różnicy wieku jaka jest między nimi.

01.09.2022Dzień Dobry TVN

"Teleexpress". Paulina Koziejowska zostanie mamą? Zaskakujące wyznanie młodej partnerki Macieja Orłosia

Od pewnego czasu Paulina Koziejowska i Maciej Orłoś tworzą zgodny i szczęśliwy związek. Różnica wieku, którą wytyka im się na każdym kroku, zdaje się nie być dla nich żadną przeszkodą. W związku z ich rozwijającym się uczuciem zaczynają padać pytania o to, czy para myśli o tym, by posiadać dzieci. Celebrytka postanowiła odnieść się do tej kwestii w mediach społecznościowych. Jej słowa zaskakują!

15.07.2022Teleexpress

W miłości wiek nie ma dla niej znaczenia. Tak kochają się Maciej Orłoś i Paulina Koziejowska "I tak niektórzy myślą, że jestem Twoim dziadkiem"

Paulina Koziejowska to nowa partnerka dziennikarza Macieja Orłosia. Para choć początkowo próbowała ukryć swój związek, nie kryje się już w publicznym okazywaniem sobie uczuć. Żadną przeszkodą dla zakochanych wydaje się nie być dzieląca ich różnica wiekowa. Jak się okazuje, Koziejowska już wcześniej była związana ze starszym mężczyzną. Co wiemy o 39-letniej dziennikarce i prezenterce?

23.05.2022Teleexpress

Zakochany Maciej Orłoś tuli się do swojej 23 lata młodszej partnerki! Zabrał Paulinę Koziejowską na randkę do teatru!

Maciej Orłoś to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, o którym w ostatnim czasie znowu się zrobiło głośno, jednak nie za sprawą pracy, a życia osobistego. Okazało się, że Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach, a teraz już nie ukrywa swojego związku z o 23 lata młodszą dziennikarką, Pauliną Koziejowską. Zobaczcie czułe zdjęcia zakochanej pary!

08.05.2022Teleexpress

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×