Wrzesień 2020 na Epic Drama. Seriale i filmy, których nie można przegapić we wrześniu [TOP3]

We wrześniu 2020 szczególnie polecamy trzy tytuły, które pojawią się na Epic Drama. To dwa seriale i film, które przeniosą Was do wyjątkowych czasów w historii świata. Oto szczegóły!

Multimedia

Wrzesień 2020 na Epic Drama

Już od środy, 2 września na kanale Epic Drama oglądać można rosyjski serial "Anna Karenina" na podstawie powieści Lwa Tołstoja i opowiadania Wikientija Wieriesajewa "Na wojnie japońskiej". Jego akcja rozpoczyna się w roku 1904 w szpitalu wojskowym w Mandżurii. Ukazuje splecione losy młodej Anny (Elizawieta Bojarskaja), starzejącego się Wrońskiego (Maksym Matwiejew), a także syna Anny, Siergieja Karenina (Kiriłł Grebienszczikow). Siergiej jest przekonany, że Wroński zna odpowiedzi na jego pytania.

Nasz TOP10 niemieckich seriali! "Dark", "Babylon Berlin" i inne świetne seriale od naszych sąsiadów!Zobacz więcej

Kolejną propozycją jest film wojenny "Dezerterzy". Akcja rozpoczyna się latem 1944 roku. Walter, młody, niemiecki żołnierz, walczy w wojnie, która jest już przegrana. Jedzie właśnie na front wschodni, kiedy jego pociąg zostaje wykolejony na skutek wybuchu. Walter żyje — i zamiast do Rosji trafia do niewielkiego oddziału walczącego z partyzantami w polskich lasach. Wkrótce musi wybierać między obowiązkiem i wykonywaniem brutalnych rozkazów sadystycznego dowódcy a głosem sumienia. W dodatku Walter zakochuje się w polskiej partyzantce, Wandzie, która zachodzi z nim w ciążę.

Serialową premierą września jest "Panna Scarlet i komisarz". Jego akcja rozgrywa się w Londynie w latach 50. XIX w. — a więc w czasach Kuby Rozpruwacza — opowiada o przygodach odważnej i niezależnej Elizy Scarlet. Obdarzona dociekliwym umysłem Eliza zawsze interesowała się bardziej prowadzeniem agencji detektywistycznej odziedziczonej po zmarłym ojcu niż tym, aby zachowywać się „w sposób przystający damie”. Nic jednak nie przygotowało jej na wszystkie niebezpieczeństwa, którym musiała stawić czoła w tej trudnej pracy… Co tydzień zobaczymy nową sprawę kryminalną; przyjrzymy się także relacjom Elizy: z komisarzem Williamem Wellingtonem, inwestorem Rupertem Parkerem, gospodynią Ivy i bystrym oszustem Mosesem.

Syn Anny Kareniny spotyka Wrońskiego. Dowie się, dlaczego matka popełniła samobójstwo?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×