"Wściekły Nick". Gwiazdor „Bękartów wojny” ratuje córkę z rąk gangsterów! [ZDJĘCIA]

Już 16 lutego premiera filmu "Wściekły Nick" z Tilem Schweigerem w roli głównej. Zobaczcie oficjalne zdjęcia z filmu, który według zapowiedzi ma być wybuchowym połączeniem „Uprowadzonej”, „Mission Impossible” i Jamesa Bonda.

Multimedia

"Wściekły Nick" przedstawi historię policjanta, który stracił żonę z rąk tureckiej mafii. Jego porywcza córka (Luna Schweiger) rusza do Stambułu, aby pomścić śmierć matki. Plan dziewczyny nie wypala i trafia w ręce nieobliczalnych gangsterów, którzy zajmują się wywozem młodych kobiet do nielegalnej kliniki transplantacji organów w Moskwie. Na miejscu ma zostać poddana drastycznej operacji wykonanej przez bezwzględnego lekarza znanego jako „The Sandman”.

Na wieść o zniknięciu córki, pełen furii Nick rusza na ratunek. Na miejscu trafia na trop tajemniczego Chekera, który stoi za porwaniem dziewczyny. Doskonale wytrenowany policjant zrobi wszystko, aby uwolnić swoje dziecko, a każdy kto stanie mu na drodze będzie musiał się liczyć z natychmiastową egzekucją. Kiedy uratowanie córki jest już na wyciągnięcie ręki, na drodze Nicka staje jego dawny przeciwnik – powiązany z rosyjską mafią bandyta Firat Astan. Czas ucieka.

W roli głównej wystąpi Til Schweiger, gwiazda takich produkcji jak "Bękarty wojny" i "Bandyta". Na ekranie partnerować będzie mu jego prawdziwa córka - Luna Schweiger.

Zobacz galerię

„Wściekły Nick” – w kinach od 17 lutego

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×