"Wsłuchiwać się w papieża". Widowisko z okazji rocznicy pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski w TV!

Już dzisiaj, 2 czerwca 2019 roku, na antenie TVP1, TVP Polonia oraz TV Trwam, o godzinie 20:30 odbędzie się transmisja koncertu "Wsłuchiwać się w papieża". To widowisko z okazji rocznicy pierwszej pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski.

Multimedia

W 1979 r. papież Jan Paweł II przybył do ojczyzny z pielgrzymką. 2 czerwca odbędzie się koncert upamiętniający wystąpienie papieża na pl. Zwycięstwa. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory ważne dla historii Polski.

"Tylko nie mów nikomu". Nie było wytrysku, nie było problemu. Dokument Tomasza Sekielskiego o pedofilii w Kościele katolickim porusza i szokuje!Zobacz więcej

Na scenie wystąpią m.in.: Stanisława Celińska, Krzysztof Cugowski, Ryszard Rynkowski, Kamil Bednarek, Andrzej Lampert, Zakopower, Golec uOrkiestra i Warszawska Orkiestra Sentymentalna. Zaprezentowane zostaną materiały archiwalne, fragmenty papieskich homilii i przemówień. Koncert poprowadzą Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×