wspaniałe stulecie aktorzy

„Wspaniałe stulecie”. Co stało się z aktorami? Rozwód po 44 dniach od ślubu i niesamowite metamorfozy! Jak zmieniły się gwiazdy tureckiego serialu?

Polacy pokochali „Wspaniałe stulecie”, a aktorzy i aktorki z tureckiego serialu zaskarbili sobie uznanie nadwiślańskiej widowni. W tym roku minęło już 8 lat od premiery „Wspaniałego stulecia” w Polsce. Jak przez ten czas zmienili się aktorzy i aktorki grający w tureckim hicie? Postanowiliśmy to sprawdzić. Zobacz zdjęcia!

24.11.2022Wspaniałe stulecie

„Wspaniałe stulecie” pod koniec listopada. Wygnanie Firuze i porwanie dziecka! Publikujemy nowe zdjęcia i streszczenia odcinków 154-158

Jesteście ciekawi, co czeka bohaterów serialu „Wspaniałe stulecie” pod koniec listopada i na początku grudnia? Przychodzimy z pomocą! W nowych odcinkach zobaczymy napaść na księcia, poznamy tajemnicę tatuażu Firuze - faworyta sułtana zostanie wygnana! W grudniu we „Wspaniałym stuleciu” także porwanie dziecka! Po szczegóły zajrzyj do galerii.

24.11.2022Wspaniałe stulecie

"Wspaniałe stulecie". Ciężarna Hürrem będzie walczyć o życie! Urodzi dziecko Sulejmana? Oto, co wydarzy się w majowych odcinkach

Intrygi w sułtańskim haremie zdają się nie mieć końca. Hürrem oczekuje narodzin dziecka, a Mahidevran chce się jej pozbyć. Co wydarzy się, gdy Sulejman po zdobyciu Belgradu wróci do Konstantynopola? W galerii publikujemy streszczenia nowych odcinków serialu "Wspaniałe stulecie". Oto, co wydarzy się już na początku maja w tureckim serialu.

28.04.2022Wspaniałe stulecie

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×