"Wspaniałe stulecie". Kim jest nowa sułtanka Hurrem? [GALERIA]

Meryem Uzerli zrezygnowała z roli we "Wspaniałym stuleciu". W postać Hurrem wciela się Vahide Perçin. Poznajcie bliżej nową sułtankę.

Multimedia

Meryem Uzerli w roli Hurrem była ulubienicą fanów serialu. Decyzja o jej odejściu ze "Wspaniałego stulecia" wywołała skandal wśród widzów. Postać sułtanki nie została jednak całkowicie wycofana z serialu. Sułtanka wraca po kilku latach odmieniona.

CZYTAJ TAKŻE:
"WSPANIAŁE STULECIE" NAJPOPULARNIEJSZYM SERIALEM ZAGRANICZNYM W POLSCE
"WSPANIAŁE STULECIE". SUŁTANKA HURREM POWRACA [GALERIA]

Nowa sułtanka Hurrem

W nową Hurrem wciela się starsza od Uzerli o 18 lat Vahide Perçin. Bohaterka "Wspaniałego stulecia" stwierdza po powrocie, że czas zabrał jej urodę.

Kim jest Vahide Perçin?

Aktorka znana jest także jako Vahide Gördüm. Urodziła się 13 czerwca 1965 w Izmirze i jest znaną turecką aktorką telewizyjną i filmową. Debiut aktorski Percin miał miejsce w 2004 roku, kiedy zagrała Suzan Kozan w serialu telewizyjnym "Bir Istanbul masali". W 2007 roku została nagrodzona na Festiwalu Filmowym w Adanie za rolę w filmie "İlk Aşk". W 2011 roku wykryto u niej raka i jej kariera została przerwana. Vahide Perçin powróciła do aktorstwa w 2013 roku, kiedy to dostała rolę Hurrem we "Wspaniałym stuleciu".

CZYTAJ TAKŻE:
"WSPANIAŁE STULECIE". WIDZOWIE NIEZADOWOLENI Z NOWEJ HURREM [ZDJĘCIA]
MERYEM UZERLI - DOKUMENT O GWIEŹDZIE "WSPANIAŁEGO STULECIA"

Fani serialu początkowoo nie byli zadowoleni ze zmiany aktorki w roli sułtanki twierdząc, że Perçin jest za stara i nie jest tak atrakcyjna jak poprzedniczka. Z czasem jednak zaczęły pojawiać się głosy, że jest to zmiana na lepsze. Vahide Perçin jest wiarygodna w tej roli - Hurrem zaczęła wyglądać na swój wiek. W jednym z komentarzy czytamy:

Ta aktorka odegrała kawal dobrej roboty. Nie jest latwo kogos zastapic. A co wy myslicie ze gdziekolwiek istnieje podobna kobieta ? No chyba nie. A po za tym Sulejman wyglada juz jak dziadek w srednim wieku jest ciraz starszy wyobrazacie sibie go z siwa broda i jakas mlodziutka aktorka skoro Hurrem byla tylko o okolo 10 lat mlodsza?

Jeszcze gratulują Vahide Perçin wygranej z chorobą i trzymają kciuki za jej karierę.

Obrzydliwe są komentarze niektórych osób. Lubicie Hurrem czy aktorkę, która ją grała? Vahide Percin przyjmując rolę w WS, była świeżo po przebytej walce z rakiem i rozwodzie. I pomimo tego, była na tyle silna, aby podjąć się zadaniu, którego nie chciało przyjąć wiele aktorek. Nie uważacie, że Wasze komentarze są nie na miejscu? Hurrem ma już ponad 40 lat, a aktorka miała wtedy 48. To odpiwiedni wybór, bo postarzona Mahidevran to dopiero obraz nędzy i rozpaczy. Vahide jest cenioną aktorką, a jej Hurrem jest inna, ale tego wymagał od niej scenariusz. Spędziła lata w lochach i straciła syna, to ją zmieniło i stała się zgorzkniała. Natomiast od Vahide bije klasa i w 4 sezonie wygląda na prawdziwą sułtankę, przypomina Sułtankę Matkę, a Uzerli tego brakowało.

Zobacz galerię

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
  • haris (gość)

    Vahide Percin jest cudowną osobą taką zwykłą,skromną naturalną i strasznie miłą.To taki wolny ptak robi to co kocha gra w teatrze ,filmie ,serialu.Na różnego rodzaju ceremonie ubiera się zwyczajnie sportowo ,a mimo to jest bardzo ładna.Nie powiem żę jest piękna ,bo piękna wedłóg mnie jest monika vitti albo haris alexiou za czasów młodości .Jeśli chodzi o Vahide to zauważyłam że każda postać którą gra jest inna w ogóle nie przypomina samej aktorki.Oglądałam aihan hanim najnowszy z nią film i zachwyciłam się jej rolą naprawdę trudną choć nieco teatralną.Uwielbiam Vahide i życzę jej żeby doceniono jej aktorstwo na świecie.

    24.03.2016 14:49
  • baba (gość)

    Meryem była piękna i drapieżna w roli Hürrem. Między nią, a Halitem iskrzyło, a teraz? Sulejman w serialu ledwie toleruje swoją żonę, nie tylko dlatego, że tak wynika ze scenariusza. Po prostu z nową aktorką już nie ma tej chemii i żadne tłumaczenia Vahide nie pomogą.

    06.01.2016 19:52
  • agniesinek_77 (gość)

    Na początku jak zmieniono aktorkę grającą Hurrem też myślałam co to za brzydota.Nie jest tak atrakcyjna jak jej poprzedniczka,ale filmowa Hurrem się postarzała i faktycznie ta zmiana wyszła na dobre.Nowa Hurrem ma urodę"władczą" ,bardzo pasującą do charakteru filmowej Hurrem.

    26.12.2015 18:49
  • wilia (gość)

    Świetnie gra, w sumie serialowi wyszła ta zmiana na dobre, bo aktualna aktorka pasuje do roli dojrzałej kobiety, mającej dorosłe dzieci. Poza tym ma w sobie "dostojność i godność" ( choć gra bardzo wredny charakter) godną sułtanki i pasuią do siebie z siwobrodym Sulejmanem :)

    16.12.2015 19:55
  • jowita (gość)

    PODZIWIAM HURREM - MA WDZIĘK I BĘDZIE PIĘKNA NAWET JAK BĘDZIE MIAŁA 100 LAT - ŚWIETNA AKTORKA I CHYBA GRA SIEBIE - SZKODA , SZKODA ,SZKODA ŻE JUŻ NIE POKAZUJE SIĘ W FILMIE , BO NAWET ZNACZNIE POSTARZONA ZACHOWAŁABY SWÓJ CHARAKTER

    12.12.2015 16:51
  • Marta (gość)

    Początkowo nie mogłam przyzwyczaić się do nowej Hurrem . Ale z czasem bardzo mi przypadła do gustu. Uważam, że gra świetnie i jest piękną kobietą. Aczkolwiek Meryem grała z "pazurem". Tylko, że tych dalszych odcinkach chyba lepiej, że zagrała ta druga aktorka, bardziej pasowała, taka prawdziwa dostojna sułtanka:)

    03.12.2015 23:16
  • płocczanka (gość)

    uwielbiam vahide percin to jest na prawdę wspaniała aktorka oglądałam z nią wiele filmów ikilka seriali i stwierdzam że jest bardzo dobrą aktorką i naprawdę piękną kobietą.Uwielbiam jej rolę w ilk ask z tekindorem i halitem ergecem oraz aihan hanin wszystko można obejrzeć na you tube.Każda postać którą gra jest inna w ogóle nie przypomina samej aktorki.Podziwiam ją za to że nie boi się grać kobiet starszych i mało atrakcyjnych jak np zehra czy suzana z bir istanbul masali .Jest bardzo naturalna ,skromna i ciepłą osobą i zawsze prawie bez makijażu.A hurrem w jej wykonaniu jest bardziej ludzka niż kiedy grała meryem.Zakochałąm się w tej jej hurrem i bardzo płakałam kiedy umierałą.Dzięki tej aktorce pokochałam także inną arsen gurzap i cetina tekindora no może jeszcze tomris incer dla mnie jest to czołówka najlepszych aktorów tureckich .W ogóle kino tureckie i seriale są bardzo piękne i wzruszające.Z seriali polecam gullerin savasi .

    03.12.2015 14:15
  • Kam (gość)

    Dla tych, którzy tak śmiało wydają sądy radze poczytać pierwszy lepszy wywiad z Meryem [wpisać nazwisko w google, to nie boli] i zobaczycie dlaczego odeszła z serialu. Ja osobiście się jej nie dziwię. Życie prywatne > Serial, to chyba zrozumiałe. Zanim ocenicie kogoś lub coś po tym co zobaczycie kątem oka lub usłyszycie kątem ucha, lepiej się 15 razy zastanowić.

    03.12.2015 00:20
  • ola (gość)

    ...na początku bylo trudno ale teraz już ogląda się nową aktorkę z sympatią...

    28.11.2015 21:57
  • ek (gość)

    uważam, że gra bardzo fajnie, szczególnie gdy się uśmiechnie przypomina dawną Hurrem, mnie się podoba

    28.11.2015 20:06
  • alicja (gość)

    bardzo podoba mi się nowa hiren, brawo dla aktorki

    28.11.2015 19:57
  • Anna Sawczuk (gość)

    Ja też nie prze padam za nowom postaciom hiurem ten film idzie na dno

    28.11.2015 16:20
  • Hurrem (gość)

    to wina uzerli jakby nie uciekla dalej by grala raczej nie odstanie drugiej takiej dobrej roli a vahide swietnie ja zastapila nie rozumiem hejterow

    28.11.2015 14:37
  • ja (gość)

    Mayrem była lepsza, ale Vahide ma bardzo trudne zadanie. Obie są tak samo fajne.

    28.11.2015 12:38
  • Nina (gość)

    Monika, nie rozumiesz, że Meryem uciekła z Turcji, bo zaszła w ciążę i wpadła w depresję? Miała dosyć grania Hurrem. Producenci proponowali jej podwojenie gaży, ale jej nie chodziło o pieniądze.

    28.11.2015 11:47
  • Monika (gość)

    Poprzednia Hurrem miała w sobie tyle charyzmy, żywiołowości, że kiedy unosiła się nerwami to z ekranu trzaskały błyskawice. Jej wzrok aż przeszywał na wskroś. Nowa aktorka nie odgrywa tej roli tak samo i nie chodzi tu o jej wiek czy wygląd. Tu chodzi o te "kurwiki" które latały kiedy tylko Maryem pokazywała się na ekranie. Pozostałe sułtanki nie odeszły a zostały postarzone, z nią mogli zrobić to samo. Producenci popełnili błąd, że pozwolili jej odejść. Była warta każdych pieniędzy żeby ją zatrzymać. Może i nie jestem specjalistką ale żadna polska aktorka nie potrafi tak grać jak Maryem.

    28.11.2015 08:34
  • janek (gość)

    Początkowo za nic nie mogłem przyzwyczaić się do nowej aktorki grającej Hurrem i myśałem że nigdy to nie nastąpi, jednak z odcinka na odcinek przestałem zwracać na to uwagę, aż całkowicie zapomniałem już o Meryem. Na dzień dzisiejszy ogladając już końcowe odcinki Wspaniałego Stulecia śmiem twierdzić, że zarówno Meryem jak i Vahide Percin świetnie wcieliły się w garną przez siebie rolę.

    28.11.2015 01:14
  • gosia (gość)

    Do Joli: Na pewno popłakałabym się gdyby umierała Hurrem grana przez Meryem. Ta nowa wcale mnie nie wzruszy. Gdy na te szkaradziejstwo patrzę to nie mam wrażenia że to Hurrem. Tak jakby nowa postać pojawiła sie w serialu. Nie wzruszy mnie jak będzie umierać.

    27.11.2015 18:53
  • bezsednsu (gość)

    " Była na tyle silna, aby podjąć się zadaniu, którego nie chciało przyjąć wiele aktorek" Rzeczywiście tak ciężko było jej przyjąć te tysiące które zarabia za najważniejszą rolę w serialu xD

    27.11.2015 18:42
  • Mustafapowinienrzadzicwmanisie (gość)

    Akurat Mahidevran jest piękna, więc jak można mówić coś takiego :o A nowa Hurrem nie oddaje roli Hurrem i serio komentarz typu: "kochaliście postać Hurrem czy aktorkę?" są kompletnie idiotyczne, Przecież skoro pokochaliśmy postać Hurrem to właśnie przez tą aktorkę... ta nowa Hurrem się nie nadaje i tyle.

    27.11.2015 18:40
NowszeStarsze