„Wspaniałe stulecie" odcinek 158. Firuze zostaje wygnana, a Hürrem zakłada wakf! Nigar porywa swoją córkę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Wspaniałe stulecie" odcinek 158. - streszczenie. Firuze zostaje wygnana z pałacu. Zadowolona Hürrem postanawia założyć wakf - organizację wspierającą potrzebujących i zaangażować w jej działanie najbardziej wpływowe osoby w państwie. Nigar tymczasem porywa swoją córkę!

Multimedia

„Wspaniałe stulecie” odcinek 158. w piątek, 2.12.2022 19:30 na TVP Kobieta!

Firuze zostaje wygnana z pałacu. Papież obawia się kolejnego ataku Turków na Europę, tymczasem król Francji próbuje zdobyć wsparcie Wysokiej Porty. Hürrem postanawia założyć wakf - organizację wspierającą potrzebujących i zaangażować w jej działanie najbardziej wpływowe osoby w państwie. Sułtanka Mihrimah w tajemnicy spotyka się z Yahyą, przyjacielem księcia Mustafy. Nigar porywa swoją córkę.

Zobacz galerię

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Özge Yağız i Gökberk Demirci, Bergüzar Korel i Halit Ergenç i inni. Ich miłość wykiełkowała na planie i połączyła ich w życiu!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×