„Wspaniałe stulecie" odcinek 204. Hürrem postanawia udowodnić Mihrimah, że powinna zapomnieć o Bali bej. Uda jej się? [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Wspaniałe stulecie" odcinek 204. - streszczenie odcinka. Barbarossa wyjaśnia sułtanowi nieporozumienie dotyczące zaginionego listu. Hürrem z kolei postanawia udowodnić Mihrimah, że Bali bej jej nie kocha. Zdoła ją przekonać, że powinna o nim zapomnieć?

Multimedia

„Wspaniałe stulecie” odcinek 204. w czwartek, 2.02.2023 19:30 na TVP Kobieta

Barbarossa wyjaśnia sułtanowi nieporozumienie dotyczące zaginionego listu, w którym Mustafa informował o otwarciu stoczni. Sulejman wzywa syna na spotkanie w Bursie. Hürrem postanawia udowodnić Mihrimah, że Bali bej jej nie kocha. Uważa, że dziewczyna powinna o nim zapomnieć. W domu weneckiego posła Bali bej spotyka Silvię, z którą romansował kiedyś we Włoszech. Dawne uczucie odżywa. Mąż sułtanki Szach, Lütfü pasza, zostaje mianowany wielkim wezyrem.

Najpopularniejsze tureckie seriale 2022. O tych produkcjach było głośno! Zobacz więcej

Zobacz galerię

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Rozwód po 44 dniach od ślubu i niesamowite metamorfozy! Oto, co słychać u gwiazd tureckiego hitu!Zobacz więcej

„Wspaniałe stulecie" od poniedziałku do piątku o 19:30 na TVP Kobieta

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×