„Wspaniałe stulecie" odcinek 205. Hürrem wysyła piękną służącą, by uwiodła Lütfü paszę. Mihrimah każe śledzić Bali beja! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Wspaniałe stulecie" odcinek 205. - streszczenie odcinka. Hürrem wysyła do pałacu sułtanki Şah piękną służącą, by uwiodła Lütfü paszę. Bali bej spotyka się z piękną Silvią, co wywołuje zazdrość w Mihrimah.

Multimedia

„Wspaniałe stulecie” odcinek 205. w piątek, 3.02.2023 19:30 na TVP Kobieta

Hürrem wysyła do pałacu sułtanki Şah piękną służącą, która ma uwieść Lütfü paszę. Trwa budowa meczetu sułtanki Hürrem, nad którą pieczę sprawuje architekt Sinan. Sulejman razem z księciem Mehmetem wyjeżdża do Bursy na spotkanie z Mustafą. Podczas polowania udziela najstarszemu synowi ostrej reprymendy, zaś młodszego wyraźnie faworyzuje. Bali bej spotyka się z piękną Silvią. Zazdrosna Mihrimah każe go śledzić.

Najpopularniejsze tureckie seriale 2022. O tych produkcjach było głośno! Zobacz więcej

Zobacz galerię

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Rozwód po 44 dniach od ślubu i niesamowite metamorfozy! Oto, co słychać u gwiazd tureckiego hitu!Zobacz więcej

„Wspaniałe stulecie" od poniedziałku do piątku o 19:30 na TVP Kobieta

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×