„Wspaniałe stulecie" odcinek 207. Nigar zostaje pobita! Hürrem donosi sułtance Şah o zdradzie Lütfü paszy [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Wspaniałe stulecie" odcinek 207. - streszczenie odcinka. Nigar próbuje uświadomić Rüstemowi, że Mihrimah go nie kocha i zostaje pobita. Sulejman zabrania Bali bejowi spotykać się z Silvią, zaś Hürrem donosi sułtance Şah, że Lütfü pasza ją zdradził. Co jeszcze się wydarzy? Sprawdź!

Multimedia

„Wspaniałe stulecie” odcinek 206. w poniedziałek, 6.02.2023 19:30 na TVP Kobieta

Nigar próbuje uświadomić Rüstemowi, że Mihrimah go nie kocha i zostaje pobita przez męża. Tymczasem sułtanka Şah za namową Mahidevran rozpuszcza plotkę, jakoby Rüstem pasza był zadżumiony. Ślub staje pod znakiem zapytania, do czasu, kiedy wątpliwości rozwieje sułtański medyk. Sulejman zabrania Bali bejowi spotykać się z piękną Silvią. Hürrem donosi sułtance Şah, że Lütfü pasza zdradzał ją ze służącą.

Najpopularniejsze tureckie seriale 2022. O tych produkcjach było głośno! Zobacz więcej

Zobacz galerię

„Wspaniałe stulecie” - o czym jest serial?

„Wspaniałe stulecie” to turecki serial telewizyjny, produkowany w latach 2011–2014. Serial przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego miłości do Roksolany (Hürrem). Serial skupia się na podbojach sułtana, intryg jego żony sułtanki Mahidevran przeciwko Hürrem i miłości jego siostry Hatice do późniejszego wielkiego wezyra - Ibrahima Paszy. Serial był ogromnym sukcesem w Polsce, gromadząc wierne grono fanów.

Rozwód po 44 dniach od ślubu i niesamowite metamorfozy! Oto, co słychać u gwiazd tureckiego hitu!Zobacz więcej

„Wspaniałe stulecie" od poniedziałku do piątku o 19:30 na TVP Kobieta

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×