"Wspaniałe stulecie" odcinek 306. Jastrząb zabija Rustema przy pomocy Mihrimah! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kolejne przelomowe wydarzenie w historii dynastii osmańskiej! Sprawdź, co wydarzy się w 306. odcinku "Wspaniałego stulecia"!

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE" ODCINEK 306. W PONIEDZIAŁEK, 4.04.2016 O GODZ. 15:50 W TVP1!

Książę Bajazyd (Aras Bulut Iynemli) wciąż przebywa w Persji i koresponduje z sułtanem, zapewniając go o swojej niewinności. Selim (Engin Öztürk) próbuje go wykupić, zanim zrobi to sułtan. Tymczasem Mihrimah (Pelin Karahan) przekazuje Defne wiadomość, że szach perski targuje się z sułtanem o głowę Bajazyda. Defne wyrusza do Persji, by ostrzec księcia.

W 306. odcinku "Wspaniałego stulecia" Jastrząb przybywa do Konstantynopola. Jego cel jest jeden - zabić Rustema paszę (Ozan Guven). Mihrimah chce mu w tym pomóc. Udaje się do męza i wypytuje o jego zdrowie. Rustem wyznaje, że ostatnimi czasy nie czuje się zbyt dobrze. Sułtanka umawia się z nim na rozmowę w jego komnacie. Wymianę zdań przerywa Sumbul, który prosi Mihrimah, aby pomogła w uspaniu jej synka. - Uśpię Osmana i wrócę. Wtedy porozmawiamy - zwraca się do męża.

Wtedy do akcji wkracza Jastrząb, który najpierw zabija strażników, a potem dociera do komnaty Rustema. Wezyr czeka na niego ze strzelbą w rękach. Rani Jastrzebia, ale ten rzuca się na niego. - Pamiętasz? Powiedziałem ci, że pewnego dnia odbiorę ci życie - wskazuje Jastrząb, zaciskając sznur na szyi Rustema. - Czas zemścić się za śmierć księcia Mustafy - dodaje. Rustem pada martwy na podłogę.

Mihrimah wkracza do komnaty i zwraca się do swego sługi Sumbula. - Włóżcie ciała do worków i wrzućcie je do do morza. Pochowajcie Atmacę, niech spoczywa w pokoju (...) Rustem od pewnego czasu chorował. Wszyscy mają myśleć, że to było przyczyną jego śmierci - wskazuje sułtanka, po czym odwraca się ku ciału męża i rzuca zimne: "Żegnaj, Rustemie".

CZYTAJ TAKŻE:

KONIEC "WSPANIAŁEGO STULECIA". JAK SIĘ KOŃCZY "WSPANIAŁE STULECIE"? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE - TAJEMNICZY ŚWIAT". KULISY POWSTAWANIA TURECKIEJ TELENOWELI W TVP1 [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×