"Wspaniałe stulecie" odcinek 309. Śmierć Bajazyda i jego synów. Defne popełnia samobójstwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Serial "Wspaniałe stulecie" zmierza ku końcowi. Kolejni członkowie rodu umierają! Co będzie dalej z dynastią? Sprawdź, co wydarzy się w 309. odcinku "Wspaniałego stulecia"!

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE" ODCINEK 309. W CZWARTEK, 7.04.2016 O GODZ. 15:50 W TVP1!

Bajazyd (Aras Bulut Iynemli) zorganizował zamach na szacha Tahmasba i postanowił uciekać. Został jednak schwytany i razem z synami trafia do lochu. Wkrótce Gracia Mendes dostarczył Selimowi (Engin Öztürk) złoto, którego zażądał szach w zamian za życie Bajazyda.

W 309. odcinku "Wspaniałego stulecia" służba Selima podstępem wyprowadza księcia z lochu. W lesie powóz zatrzymuje wojsko z Selimem na czele. Książę staje twarzą w twarz z Bajazydem i jego synami. - Selimie, zabij mnie tu i teraz, ale ich wypuść. To jeszcze dzieci. Puść ich, by mogli pojechać do władcy - zwraca się do brata Bajazyd, wskazując na swoich synów. Selim spogląda tylko na chłopców, po czym daje znak katom, odwraca się i odchodzi. - Ich smierć będzie twoim, a nie moim grzechem, Bajazydzie! - krzyczy.

- To żałosne, że właśnie ty będziesz władał tym wspaniałym państwem! Nigdy nie zdołasz zaznać spokoju sumienia, siedząc na tym krwawym tronie! (...) Moi synowie i ja schronimy się w naszej arce, a potem stanę przed Wszechmogącym! I tylko przed nim padnę na kolana i tylko jego będę błagał o wybaczenie! - krzyczy umierając Bajazyd.

Tymczasem, Defne - nałożnica Bajazyda, zamyka się w komnacie ze swoim najmłodszym synem Mehmetem przed Nurbanu (Merve Boluğur). - Nigdy mi ciebie nie odbiorą. Nidy nas nie rozłączą - zwraca się do synka, po czym podaje mu truciznę i popełnia samobójstwo. Nurbanu wkracza do komnaty i widzi ich martwych.

CZYTAJ TAKŻE:

KONIEC "WSPANIAŁEGO STULECIA"! JAK SIĘ KOŃCZY "WSPANIAŁE STULECIE"? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE - TAJEMNICZY ŚWIAT". KULISY POWSTAWANIA TURECKIEJ TELENOWELI W TVP1 [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
 • Ann (gość)

  Ten selim to tudyobrzydly pies

  16.02.2017 14:37
 • Gabi (gość)

  Czekalam na reakcje Sulejmana po zabiciu Bajazyda i wnukow ale nie bylo. Bardzo smutny odcinek.

  07.04.2016 17:16
 • Lidia (gość)

  okropny jest ten koniec jak moze brat zabić brata i małych chłopców ,jakim trzeba byc wyzutym z ludzkich uczuć człowiekiem,mozna było to inaczej załatwić ,a nie mordowac i to najbliższego czlowieka,nigdy mi sie ten Selim nie podobał od najmłodszych lat ,zazdrosny ,podły kłamca i co to za chlop dajacy sie kierowac obrzydliwej babie ,której władza swiat przesłoniła i wyzuła ja z ludzkich uczuć obrzydliwość

  07.04.2016 13:36
 • *** (gość)

  Racja...

  06.04.2016 20:57
 • Ika (gość)

  Odkąd umarła hurrem ten serial jest nudny,jak flaki z olejem.Dobrze że niedługo koniec.

  06.04.2016 10:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×