"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Beren Saat zrezygnowała z roli sułtanki Kösem! Kto ją zastąpi w 2. sezonie? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Grająca sułtankę Kösem Beren Saat nie pojawi się w 2. sezonie serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Wiemy, kto ją zastąpi! Nową sułtanką Kösem będzie znana już polskim widzom turecka aktorka Nurgül Yeşilçay.

Multimedia

Drugi sezon serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" ma trafić na antenę tureckiej telewizji 1 października 2016 r. Wciąż jednak szczegóły dotyczące produkcji owiane są tajemnicą. Tureckie media donoszą jednak, że z roli głównej bohaterki - sułtanki Kösem - zrezygnowała wcielająca się w nią do tej pory Beren Saat.

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" OSTATNI ODCINEK. JAK SIĘ KOŃCZY 1. SEZON SERIALU O SUŁTANCE KOSEM? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". WIEMY, JAKI SERIAL ZASTĄPI TURECKI HIT! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". KIM JEST BEREN SAAT - NOWA ANASTAZJA I GWIAZDA "GRZECHU FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]

Urodzona w 1984 roku aktorka, znana polskim widzom także z głównej roli w serialu "Grzech Fatmagül", porzuciła "Wspaniałe stulecie" prawdopodobnie ze względów osobistych. Mówi się bowiem o tym, że wraz z mężem - piosenkarzem Kenanem Doğulu - od dłuższego czasu bezskutecznie starają się o dziecko. W mediach pojawiały się już informacje o tym, że Beren jest w ciąży. Gdy okazywały się nieprawdziwe, pisano, że para przygotowuje się do zapłodnienia in vitro. To ma być główną przyczyną odejścia od roli sułtanki Kösem.

W drugim sezonie serialu w najpotężniejszą kobietę Imperium Osmańskiego zagra Nurgül Yeşilçay, którą możemy oglądać w innym tureckim serialu - "Rozdarte serca", gdzie wciela się w postać Gülseren. Aktorka jest o 8 lat starsza od Beren Saat i ma na swoim koncie sporo ról filmowych i serialowych. Została okrzyknięta najlepszą aktorką m.in. na 45. Antalya Golden Orange Film Festival. Przypomnijmy, że będzie to już trzecia aktorka wcielająca się w główną bohaterkę serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" (CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT). W nowych odcinkach sułtanka Kösem będzie rządziła Imperium w imieniu swojego syna, a później wnuka. To z jej zdaniem wszyscy będą musieli liczyć się najbardziej. Czy Nurgül Yeşilçay sprawdzi się w tej roli? Jak zostanie przyjęta przez widzów? Wciąż nie wiadomo, czy drugi sezon serialu zostanie pokazany w Polsce.

Wzruszająca historia o miłości zastąpi "Sułtankę Kosem" w TVP1

Komentarze

Skomentuj
  • Tersy (gość)

    Zgadzam się z Gosią. Na vod.tvp.pl jest już 128 odcinek. Ja już nie oglądam go od mniej więcej 60 - 70... Na tą stronę przyciągnęła mnie mnie rola Nurgül Yeşilçay w w serialu "Cena miłości". Trudno jej nie zauważyć, przeglądając kanały tv, jak "łapie się" jakiś fragment filmu z jej rolą. Wyjątkowo piękna kobieta, bardzo utalentowana. W roli sułtanki Kösem gra drewnianą, kompletnie pozbawioną emocji, lalkę. A i tak jej rola jest rewelacyjna w porównaniu z resztą obsady. Szkoda...

    25.04.2017 18:05
  • Sandra (gość)

    i jedna i druga dobrze się spisują

    20.04.2017 19:36
  • Gosia (gość)

    Serial "Wsoaniale Stulecie" tak naprawde byl wyjatkowy i bardzo dobrze nagrany do ok...60- 70 odcinka..Potem stal sie flakami z olejem..Jakby ktos inny robil scenariusz,albo ...nie wiem....ale dalsze odcinki to juz nie to. A " Grzech Fatmagil" ? ...Porusza wazny temat i choc sa to flaki z olejem to napewno jest swietna obsada i bardzo dobra gra aktorow...Im sie poprostu...wierzy...😑

    14.02.2017 21:31
  • Mary (gość)

    Jak na ten moment zaczęli emitować nowy sezon w Turcji ,więc u nas jeszcze pewnie trochę potrwa zanim będą odcinki w Tvp (jeśli będą bo chyba to nie jest pewne).Więc kto jest niecierpliwy to musi teraz liczyć na turecką wersję z napisami,czyli pewnie większa część fanów Wspaniałego stulecia, tym bardziej że nie ma tej pewności co do emisji nowego sezonu w Tvp.

    19.11.2016 18:11
  • Wasza fanka ;) (gość)

    Bardzo chciałabym, aby dalsze odcinki Wspaniałego stulecia sułtanki Kösem były w Tvp1. Oglądałam prawie wszystkie odcinki... To po prostu hit! To nie to co grzech fatmagul czy jakiś tam nowy film z turcji. To coś wyjątkowego. Coś niepowtarzalnego. Pomimo tego, że jest nowa aktorka to mi to nie przeszkadza. Wiadomo troszkę szkoda, ale trudno. Więc chcę oglądać ten serial dalej, ponieważ jest spoko. ;)

    05.10.2016 17:17
  • FAtmagul********* (gość)

    kocham ten film chce odcinki 91 minut ja było w turcji; błagam

    03.10.2016 19:54
  • baśka ###grzech FATmagul (gość)

    Witam Grzech FAtmagul to piękny serial naprawdę wciągnął mnie od początku sami oglądajcię na VOD bo to c o tam się dzieje to nie jakieś na wspólnej czy m jak miłość to historia która tak ciekawi ze dla mnie za krótkie są te odcinki proszę o więcej Grzech...u

    03.10.2016 19:52
  • sylvvia87 (gość)

    Ci co piszą ze ### Grzech Fatmagul ###jest zły niech obejrzą kilka odcinków Naprawdę piękny a zarazem smutny film, ja wielokrotnie sie popłakałam a nawet oglądam po turecku taka jestem ciekawa... Błagam was nie piszcie że jest beznadziejny nie chcesz to nie oglądaj ale starsznie polecam wszystkim ten film jest przecudowny ..

    03.10.2016 19:48
  • Slpa (gość)

    Bardzo proszę o drugi sezon kösem bo to super serial a nie tam te miłość itp

    01.10.2016 12:04
  • Anna (gość)

    Szkoda że nie będzie Kosem ale o.dalsze odcinki proszę

    29.09.2016 21:04
  • MS Batory (gość)

    Orient dla nas jest ciekawy i pełen tajemnic. W tym tkwi popularność serialu. I nic dziwnego, bo zrobiony z rozmachem i ciekawie. Piękne kobiety, stroje oraz panowie jako sułtani i wezrzy. A polskie seriale? Żenada. Czekam na kolejne produkcje bo wiem że nakręcono i o sułtankach Mihrimach i Nubanu. A polskim scenażystom! Może warto też sięgnąć do historii polskich władców i również z takim rozmachem zrobić ciekawy serial bo jak do tej pory to faktyczne obecnie jesteście w czarnej d..... w stosunku do tureckiej produkcji.

    28.09.2016 22:51
  • Mbs (gość)

    Dajcie kolejne odcinki sułtanki kosem a nie zmieniacie na jakiś badziew!!! Jak możecie tak przerywać kiedy jest duża oglądalność!!!

    28.09.2016 20:39
  • arimgdynia (gość)

    POGIĘŁO ELWIRĘ - KTO TOBIE KAŻE GLĄDAĆ FATMAGUL- OGLĄDAJ POLSKI BADZIEWI !!!!!!

    28.09.2016 17:10
  • ania (gość)

    Gdyby nie seriale "Wspaniałe stulecie" i "Grzech Fatmagul" TVP 1 mogłoby w ogóle ,dla mnie,nie istnieć.A wszystko to dzięki tzw."dobrej zmianie"

    28.09.2016 11:03
  • Smutno mi (gość)

    Szkoda, że nastąpił koniec emisji "Kosem". Serial wciąga na maksa za sprawą fabuły, klimatu, oprawy. "Królowa jednej nocy" jako produkcja osadzona we współczesnych realiach nie będzie już tak interesująca. To będzie po prostu kolejna opera mydlana w tureckim wydaniu. :-/

    27.09.2016 20:30
  • Kocham WS Kösem (gość)

    Chcę aby w TVP1 został wyemitowany drugi sezon!

    27.09.2016 20:28
  • fanka (gość)

    Nie oglądam grzechu jakiejś tam,ale Kosem to jest to.Ładna ta nowa aktorka. :) chociaż Beren jest śliczna.

    27.09.2016 12:35
  • maja (gość)

    "Grzech Fatmagul" jest świetny, nie mogę się doczekać nastepnych odcinków. Świetna Fatmagull i Kerim. Śliczna para!!!

    26.09.2016 21:52
  • nurgul (gość)

    gruba teraz zastąpi to drewno...

    26.09.2016 08:38
  • paramparca (gość)

    I znowu będziemy non stop słyszeć ! Nie oddam wam hazal!!!😎

    26.09.2016 08:28
NowszeStarsze