"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Gwiazda "Imperium miłości" w drugim sezonie! Kogo zagra? [WIEO+ZDJĘCIA]

W obsadzie drugiego sezonu serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" znalazła się Farah Zeynep Abdullah, czyli Szura z "Imperium miłości". Kogo zagra?

Multimedia

Już 1 października w Turcji swoją premierę będzie miał drugi sezon serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Wiadomo już, że nowe odcinki będą skupiać się na rządach sułtana Murata IV (w tej roli Metin Akdülger), a jego matka - sułtanka Kösem będzie miała nową twarz. Zamiast Beren Saat, w głównej roli zobaczymy Nurgül Yeşilçay, znaną polskim widzom z innej tureckiej produkcji, "Rozdarte serca" (CZYTAJ WIĘCEJ NA TEN TEMAT).

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" OSTATNI ODCINEK. JAK SIĘ KOŃCZY 1. SEZON SERIALU O SUŁTANCE KOSEM? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". WIEMY, JAKI SERIAL ZASTĄPI TURECKI HIT! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W obsadzie 2. sezonu znalazła się też Farah Zeynep Abdullah, która serca widzów zdobyła jako Szura z "Imperium miłości". Postać, w którą się wcieli to księżniczka Farya Bethlen. W pierwszym zwiastunie z jej udziałem słyszymy jak mówi: "Nigdy nie przypuszczałam, że harem tak wygląda. Słyszałam tyle na ten temat... że to miejsce jest wprost jak z bajki...". Na to odpowiada jej Kösem: "Wiele rzeczy, które słyszałaś to kłamstwo. Ale to jest jak z bajki. Wiesz dlaczego? Bo to jedyne takie miejsce, do którego wchodzisz jako niewolnica, a wychodzisz będąc sułtanką, która rządzi światem!". Czy Farya będzie miłością Murata, która zagrozi pozycji Kösem w Imperium Osmańskim?

Farah Zeynep Abdullah to urodzona w 1989 roku turecka aktorka. Debiutowała w 2010 r. w serialu "Time goes by", a w 2013 r. zagrała w filmie "Sen motyla", który był tureckim kandydatem do Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny. W ostateczności nie uzyskał jednak nominacji, ale Farah otrzymała Nagrodę SIYAD przyznawaną przez Tureckie Stowarzyszenie Krytyków Filmowych za najlepszą żeńską rolę drugoplanową. Jednak to postać Szury, w którą wcieliła się w serialu "Imperium miłości" u boku Kivança Tatlituga, przyniosła jej największą popularność.

Przypomnijmy, że wciąż nie wiadomo, czy i kiedy dokładnie drugi sezon "Wspaniałego stulecia: Sułtanki Kösem" będzie emitowany w Polsce.

Wzruszająca historia o miłości zastąpi "Sułtankę Kosem" w TVP1

Komentarze

Skomentuj
  • kinia (gość)

    Kiedy nowsze odcinki kosem ? Kosem ma wrocic do jedynki , i to juz !!

    14.05.2017 07:26
  • kuligolla52 (gość)

    Beren Saat jest nie do zastąpienia

    25.02.2017 23:41
  • kuligolla52 (gość)

    dajcie już spokój z tymi tureckimi serialami .Można sobie przegryzć gardło.iwiem ,że to kasa,ale czy musicie aż tyle zarabiać .

    25.02.2017 23:35
  • tauron (gość)

    mogą nie dawać są komputry i wnosie z TVP

    24.11.2016 19:45
  • Franceska (gość)

    szkoda że zmienili aktorkę ma krzywe usta , bardzo widocznie, chyba przeszła zator

    24.11.2016 19:42
  • Sezon 2 (gość)

    Nowy sezon będzie w turcji 14 listopada o 20:00

    03.11.2016 07:03
  • kosem (gość)

    na Facebooku jest grupa "kosem wspaniałe stulecie polska" , tam tłumaczą serial 1-2 dni po premierze w Turcji . Teraz są dostępne zwiastuny 2 sezonu z napisami

    10.10.2016 17:52
  • Emilia (gość)

    Błagam o 2 sezon , to jedyny serial, który oglądam ....

    06.10.2016 12:25
  • Wielka fanka WSK (gość)

    Kurski zlituj się! Wspaniałe Stulecie: Kösem to jedyny serial, który oglądam w TVP1! Więc nie bądź świnia i spraw aby serial jak najszybciej wrócił do telewizyjnej jedynki!! Bardzo proszę! <3

    04.10.2016 21:44
  • ewcia1233 (gość)

    Bardzo się cieszę że będzie drugo sezon. Uwielbiam ten serial i Beren Saat, mam nadzieje że nowa Kösem będzie świetna. Kocham ten zwiastun 😃😍

    03.10.2016 16:26
  • Madlein (gość)

    Mam tylko nadzieję że już Nurgül zostanie do końca serialu ile by to nie było.Bo czwarty raz zmieniać aktorkę to byłby bezsens...Teraz jeszcze znajduje jakieś uzasadnienie wiadomo minęły lata sułtanka Kosem też się zmieniła jest starsza.Wiem, że to Beren zrezygnowała, ale może i ta zmiana wyjść na plus bo w tym sezonie raczej powinni już ukazać Kosem bezwzględną i taką jaka była w historii czyli jak dla mnie takim zapoczatkowaniem tej prawdziwej Kosem jest ostatni odcinek pierwszego sezonu, gdy pozbywa się wszystkich wrogów i pokazuje swoją siłę oraz właśnie bezwzgledność w walce o władzę.I myślę, że taką postać sułtanki zobaczymy w nowym sezonie już nie miłą i uśmiechniętą oraz pewną siebie a bezwzględną i wladczą.Uważam że Nurgül sprawdzi się w roli Kosem bo to dobra aktorka, już w tym zwiastunie widać jej potencjał i z tego co widziałam parę odcinków Rozdartych serc, także nie wydaje mi się by nie była w stanie zastąpić Beren w tej roli.

    29.09.2016 11:21
  • Gjojkhk (gość)

    Bez znaczenia kto ważne żeby było w Polsce

    29.09.2016 00:26
  • Emi (gość)

    Muszą to puścić czy z Beren czy bez będzie trudno ale przerzyjemy nie przerzyjemy jeśli tego nie puszczą :(

    28.09.2016 12:34
  • Kinna (gość)

    Bardzo lubię Beren w roli Kosem, to nie będzie to samo, ale drugiego sezonu na pewno nie odpuszczę! Dla mnie zwiastun mistrzowski :))

    27.09.2016 16:16
  • Trendy (gość)

    Beren Saat jest najlepsza ! Bez niej to już zupełnie inna bajka ... :(

    27.09.2016 16:06
  • marta227 (gość)

    Niestety ubolewam nad tym że nie bedzie drugiego sezonu w tvp może zmienią decyzję

    27.09.2016 11:57