"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" - ile odcinków ma turecki serial? Kiedy koniec?

Ile odcinków ma serial "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem"? Czy już wkrótce zobaczymy ostatni odcinek tego tureckiego serialu twórców "Wspaniałego stulecia"?

Multimedia

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 18:30 W TVP1!

W Turcji pierwszy odcinek serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem" został wyemitowany w listopadzie 2015 r. Tureckie odcinki trwają od 120 do 150 minut i jest ich w sumie 30. W Polsce serial można oglądać od 25 kwietnia 2016 r., a jeden odcinek ma długość ok. 45 minut. Prawdopodobnie nowe odcinki 2. serii w Turcji zostaną wyemitowane we wrześniu 2016 r.

Łącznie w polskiej emisji będą 84 epizody pierwszej serii. Ostatni odcinek w TVP1 zaplanowany jest na środę, 28 września 2016 r. Fabuła opowiada o życiu Anastazji - greckiej niewolnicy, która została porwana i wysłana do haremu Ahmeda I - tureckiego sułtana, by wkrótce przyjąć imię Kösem i zostać jedną z najpotężniejszych kobiet w Imperium Osmańskim.

Premierowe odcinki "Wspaniałego Stulecia: Sułtanki Kösem" można oglądać na TVP1 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:30. Telewizja Polska pokazała już jednak, że mogą być wyjątki od tej zasady, np. przy okazji ważnych transmisji sportowych. Powtórki emituje TVP1 o godz. 15:35.

Zobacz galerię

CZYTAJ TAKŻE:

"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM". KIM JEST BEREN SAAT - NOWA ANASTAZJA I GWIAZDA "GRZECHU FATMAGUL"? [ZDJĘCIA]
"WSPANIAŁE STULECIE: SUŁTANKA KOSEM" STRESZCZENIA ODCINKÓW. SPRAWDŹ, CO WYDARZY SIĘ W SERIALU! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek (gość)

    Też chciałbym wiedzieć czemu skończyło się na 132 odcinku teraz jak zwiastuny tureckie oglądałem najciekawsze a 3tygodnie już nie leci jakiś inny serial na 1 leci przerwa jest jakaś czy coś nigdzie nic nie piszę po tym nowym będzie kontynuwacja czy co codziennie patrze na vod.pl alltube i nic nie dodano

    16.05.2017 15:32
  • samanta (gość)

    na jakim kanale jest teraz emitowana sułtanka cosem

    09.05.2017 07:57
  • inga (gość)

    Wspaniały serial oparty na faktach historycznych,Pora nadawania nieistotna mam nadzieję,że oglądniemy cały serial.Może ktoś odpowie ile jest tych odcinków ?

    08.05.2017 17:33
  • inga (gość)

    Dlaczego w programie 1-szym przestano nadawać serial.Ostatni był odcinek 132 a było to 28 kwietnia 2017

    08.05.2017 17:24
  • Wiesia (gość)

    Super serial ach te stroje!Mozemy sie wstydzic za nasze seriale I powtorki filmow.Tak sie oszukuje telewidzow placacych abonament.Skandal!

    03.05.2017 18:08
  • Dario (gość)

    Szmira to M jak miłość klan pierwsza miłość a to jest pięknie nakręcony serial szkoda ze sułtanka Kese nie jest o 20:15

    21.03.2017 18:50
  • Konstancja (gość)

    Dajcie spokoj z taka szmira .

    03.01.2017 07:49
  • DK (gość)

    Jest już zwiastun Sułtanki Kosem 2 na Youtube

    29.09.2016 17:42
  • Tf (gość)

    Przecież można nagrywać

    22.09.2016 22:29
  • Tf (gość)

    Przecież można nagrywać

    22.09.2016 22:27
  • lakio (gość)

    Podobno od 2 sezonu ma zmienić się aktorka grająca Kosem. Beren Saat ma zastąpić Nurgül Yeşilçay. Ktoś potwierdzi?

    22.09.2016 21:24
  • rommel44 (gość)

    Jak dla mnie najlepszy serial w ostatnim czasie! uwielbiam takie historyczne seriale i to jeszcze na autentycznych faktach! zawsze mnie te czasy inspirowały od najmłodszych lat kiedy zacząłem się interesować historią! a co do pory emisji o 18.30 to uważam że jest idealna powtórki o 11.00 też są spoko a jak komuś nie pasuje pora to zawsze może sobie nagrać na twardy dysk lub pendrive! co za problem? ja tak robiłem szczególnie latem gdy jest długi dzień i się siedziało do późna na dworze!!!

    22.09.2016 12:00
  • ola (gość)

    kiedy bedzie u nas ? 2 sezon

    20.09.2016 16:05
  • ♡♡♡ (gość)

    Wychodzi wspaniałe stulecie sułtanka Kosem sezon2

    20.09.2016 16:01
  • Natalia (gość)

    ja chyba żyje w innej strefie czasowej.. bo oglądam serial o 10:55..Nie jest to mistrzostwo świata, ale wciąga:)

    20.09.2016 12:28
  • gabi (gość)

    ten serial jest bardzo edukacyjny i zyciowy Ja osobiscie wynosze z niego bardzo wiele

    19.09.2016 22:06
  • iii (gość)

    Prosimy o dalsze odcinki !!! A te niektóre komentarze - aż wstyd, że to dorosli tak sie zachowują jak mozna się tak nawzajem obrażać z powodu jakiegoś serialu.

    19.09.2016 09:18
  • Margo (gość)

    Zakupcie koniecznie dalsze odcinki!!!!!

    17.09.2016 11:43
  • korina (gość)

    Uwielbiam ten serial. mam nadzieję, że TVP kupi następną serię.

    16.09.2016 16:26
  • gorka (gość)

    Kosem zostanie zamordowana ( uduszona ) w wieku 61 lat w zaplanowanym zabójstwie z rozkazu swojej synowej Turhan Hatice żony Ibrahima. Można znaleźć odcinek filmu na Youtube po turecku.

    16.09.2016 00:57
NowszeStarsze