"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 135. Nowa nałożnica sułtana poznaje tajemnicę Farii! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po powrocie Murada do seraju nie dzieje się dobrze. Sułtan daje wyraz swojemu gniewowi przy każdej nadarzającej się okazji. Cierpi po śmierci swoich dzieci. Sprawdź, co wydarzy się w 135. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 135. w środę, 4.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad IV (Metin Akdülger) powrócił do seraju. Cierpi po straci dzieci i dowiaduje się, że pod jego nieobecność sułtanka Kösem (Nurgül Yeşilçay) ogłosiła się regentką. Wobec tego postanowił ukarać matkę i wysłać ją do starego pałacu.

Bajazyd zabija ukochaną na polecenie sułtana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 135. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtanka Atike (Ece Çesmioglu) bezskutecznie zabiega o uwagę i czułość swojego męża, który wciąż myśli o jej zmarłej siostrze. Kösem robi wszystko, by nie opuścić Pałacu Topkapi. Po tym, jak zemdlała wszyscy martwią się o jej zdrowie. Faria (Farah Zeynep Abdullah) zastanawia się, jak Murad może wysyłać chorą matkę poz seraj. - Jego zachowanie mnie przeraża - wskazuje księżniczka.

Sanavber - najnowsza nałożnica sułtana zauważa, że służka sułtanki Atike podąża za nią. Pyta, czy to Faria kazała ją śledzić. Wdaje się w rozmowę z Narin, która tłumaczy jej, że pojawienie się Farii zmieniło na gorsze życie każdego z mieszkańców seraju. Ujawnia też tajemnicę Farii - mówi, że to przez nią zginęły dzieci sułtana. - Ukrywają prawdę przed sułtanem, ale on w końcu musi ją poznać - oznajmia.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×