"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 136. Murad pozna tajemnicę Farii? Bajazyd chce przejąć władzę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Służka sułtanki Atike wyjawiła nowej nałożnicy sułtana, że to Faria jest winna śmierci dzieci Murada. Sanavber postanawia jak najszybciej działać! Sprawdź, co wydarzy się w 136. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 136. w czwartek, 5.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtanka Atike (Ece Çesmioglu) nie może doprosić się o czułość u swojego męża. Wie, że Murad (Metin Akdülger) wciąż myśli o swojej stracie. Chce też zrobić wszystko co w jej mocy, aby wreszcie pozbyć się Farii (Farah Zeynep Abdullah).

Nowa nałożnica sułtana poznaje tajemnicę Farii! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 135. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" Sanavber (Sezgi Sena Akay), która dowiedziała się o tajemnicy Farii od służki sułtanki Atike, czym prędzej donosi o wszystkim Muradowi. Spędza z nim noc i podstępem wyjawia prawdę.

Szambelan próbuje przyłapać znienawidzonego Abchaza paszę na przyjmowaniu łapówki. Nadarza się doskonała okazja. Bajazyd (Yiğit Uçan) ukradkiem spotyka się z matką i postanawia przejąć władzę w imperium.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×