"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 137. Kösem zaatakowana! Murad rozkazuje zabić Farię! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Murad IV dowiedział się, że Faria jest odpowiedzialna za śmierć jego synów. Nie może tego pozostawić bez echa. Czy księżniczce grozi niebezpieczeństwo ze strony ukochanego? Sprawdź, co wydarzy się w 137. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 137. w piątek, 6.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sanavber (Sezgi Sena Akay) doniosła sułtanowi (Metin Akdülger), że to księżniczka Faria (Farah Zeynep Abdullah) przyczyniła się do śmierci jego dzieci. Murad nie może tego tak zostawić. Czy zdecyduje się zabić Farię?

Murad pozna tajemnicę Farii? Bajazyd chce przejąć władzę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 137. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" służące sułtanki Gulbahar (Sibel Taşçioğlu) atakują Kösem (Nurgül Yeşilçay) w jej sypialni. - Sułtanka Gulbahar przesyła pozdrowienia - słyszy Kösem, która zaczyna bronić się przed ugodzeniem sztyletem. Na szczęście w porę do komnaty sułtanki wbiega Kasym (Doğaç Yıldız).

Sułtan wysyła do Farii czarnych eunuchów, którzy mają dokonać na niej egzekucji. Księżniczka wyrywa się i zaczyna wykrzykiwać, że jest w ciąży! Murad nie chce wierzyć. - Przecież to niemożliwe - mówi. - To cud! Dar od Boga! - wykrzykuje służka Farii.

Kösem wierzy, ze sułtanka Gulbahar żyje. Bajazyd rozpoczyna otwartą wojnę z Kösem i księciem Kasymem.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×