"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 139. Zamach na sułtana! Murad zostanie zabity? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Murad IV nie może być spokojny o swoje życie. Właśnie wyrusza na wojnę. Co z nim będzie? Sprawdź, co wydarzy się w 139. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 139. we wtorek, 10.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad (Metin Akdülger) wchodzi na ścieżkę wojenną. Jego metody sprawowania władzy nie przypadają do gustu każdemu, ale on wie, że nie może baczyć na nikogo, bo wszyscy czyhają na jego tron. Na dodatek, prawie doprowadził do śmierci Farii (Farah Zeynep Abdullah). Co będzie teraz?

Pojedynek Murada i Bajazyda! Dojdzie do tragedii? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 139. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan obiecuje Farii, że nigdy jej nie skrzywdzi, mimo cierpienia, jakie spowodowała. Dochodzi do kłótni między Atike (Ece Çeşmioğlu) i Szambelanem (Caner Cindoruk). Szambelan prowokuje żonę, by ta rozwiodła się z nim.

Sułtan Murat dociera pod Erewań, gdzie dowiaduje się, że szach Safi pozostawił miasto bez wsparcia. Dochodzi do próby zamachu na sułtana.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×