"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 140. Faria oskarża Sanavber o zdradę! Kösem znowu mdleje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przez Sanavber sułtan Murad IV dowiedział się, że to przez Farię zginęły jego dzieci. Księżniczka była o krok od śmierci. Teraz będzie miała okazję, aby się zemścić. Sprawdź, co wydarzy się w 140. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 140. w środę, 11.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad (Metin Akdülger) wyruszył na wojnę i dotarł pod Erewań, gdzie dowiedział się, że szach Safi pozostawił miasto bez wsparcia. Pod osłoną nocy doszło do próby zamachu na sułtana.

Zamach na sułtana! Murad zostanie zabity? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 140. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan każe stracić janczarów winnych zamachu. Nie ma wątpliwości, kto był prowodyrem. Sinan pasza (Engin Benli) wyznaje miłość sułtance Gülbahar (Sibel Taşçıoğlu).

Faria (Farah Zeynep Abdullah) dowiaduje się, że faworyta sułtana - Sanavber (Sezgi Sena Akay) - jest szpiegiem. Sułtanka Kosem (Nurgül Yeşilçay) nagle traci przytomność. Pomaga jej oskarżona o zdradę Sanavber, która przygotowuje miksturę, mającą pomóc sułtance.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×