"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 141. Sułtan podejmuje decyzję o zabiciu Bajazyda! Sanavber atakuje Farię [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przez Sanavber sułtan Murad IV dowiedział się, że to przez Farię zginęły jego dzieci. Księżniczka była o krok od śmierci. Teraz będzie miała okazję, aby się zemścić. Sprawdź, co wydarzy się w 141. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 141. w czwartek, 12.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Bajazyd (Yiğit Uçan) naraża się sułtanowi Murad (Metin Akdülger) już od jakiegoś czasu. Bracia są na cichej ścieżce wojennej, ale już wkrótce konflikt eskaluje. Czy brat zabije brata?

Faria oskarża Sanavber o zdradę! Kösem znowu mdleje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 141. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan podtrzymuje fatwę zezwalającą na pozbycie się księcia Bajazyda. Gubernator Erewanu Emir Güne po przegranej potyczce z sułtanem Muratem poddaje się jego woli i oddaje mu klucze do miasta. Sanavber (Sezgi Sena Akay) zakrada się w nocy do sypialni Farii (Farah Zeynep Abdullah) i próbuje ją otruć! Sułtanka broni się i udaje jej się uratować, uderzając faworytę sułtana w głowę. Okazuje się, że był to śmiertelny cios.

Kosem (Nurgül Yeşilçay) ma doprowadzić do egzekucji Bajazyda.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×