"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 142. Śmierć Bajazyda i powrót sułtanki Gülbahar. Faria rodzi bliźniaki! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sułtan Murad IV nie ma litości dla nikogo. Postanowił, że nadszedł czas, aby Bajazyd zapłacił za wszelkie zniewagi jakich dokonał wobec niego i całego Imperium. Sprawdź, co wydarzy się w 142. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 142. w piątek, 13.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Murad (Metin Akdülger) zdecydował już o śmierci swojego młodszego brata, Bajazyda (Yiğit Uçan). Postanowił też, że do egzekucji ma doprowadzić Kosem (Nurgül Yeşilçay). Sułtanka wie już, że matka Bajazyda, sułtanka Gülbahar (Sibel Taşçıoğlu) żyje.

Sułtan podejmuje decyzję o zabiciu Bajazyda! Sanavber atakuje Farię [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 142. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan przejmuje list, w którym jego matka pisze o zdradzie i planach intronizacji księcia Kasyma (Doğaç Yıldız).

Dochodzi do egzekucji Bajazyda. Ibrahim (Tugay Mercan) błaga matkę, aby pozwoliła Bajazydowi żyć. Przed bramą pałacu pojawia się Gülbahar, która domaga się zobaczenia syna. W końcu zostaje wpuszczona i rozpacza nad ciałem syna. Kosem zapowiada jej, że spełni ostatnią prośbę Bajazyda i pozwoli jej żyć, ale na zawsze trafi do lochów. Faria (Farah Zeynep Abdullah) rodzi bliźniaki.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×