"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 143. Sułtan wraca do seraju i nadaje imiona swoim synom [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sułtan może z tarczą powrócić z wojny do Stambułu. W pałacu wiele się dzieje. Bajazzyd został stracony, sułtanka Gülbahar pojawiła się w seraju, a Faria zaczęła rodzić. Sprawdź, co wydarzy się w 143. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 143. w poniedziałek, 16.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Bajazyd (Yiğit Uçan) naraża się sułtanowi Murad (Metin Akdülger) już od jakiegoś czasu. Bracia są na cichej ścieżce wojennej, ale już wkrótce konflikt eskaluje. Czy brat zabije brata?

Śmierć Bajazyda i powrót sułtanki Gülbahar. Faria rodzi bliźniaki! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 143. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" Murad powraca zwycięsko z wojny. Wszyscy oprócz Ibrahima (Tugay Mercan) pojawiają się go przywitać. Sułtan po raz pierwszy widzi swoich nowo narodzonych synów. - Moi książęta. Kiedy modliłem się o księcia dla mojego ludu, Pan dał mi ich aż dwóch. Chłopcy otrzymują imienia Selim i Sulejman.

Faria opowiada Murdowi o zajściu z Sanavber (Sezgi Sena Akay). Sułtan mówi, żeby niczym się nie martwiła. - Twoim jedynym zmartwieniem powinni być nasi synowie. Jesteśmy rodziną. Musimy ich chronić i wychować - oznajmia Murad. Wszyscy nieufnie odnoszą się do nowego towarzysza i powiernika sułtana, Emira Gune.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×