"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 144. Murad podejmuje duże ryzyko. Co zrobią sułtańscy bracia? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Sułtan powrócił już z wojny i zobaczył swoich nowo narodzonych synów. Teraz podejmie decyzję, która wpłynie na losy całego imperium. Jak na jego postanowienie zareagują sułtańscy bracia? Sprawdź, co wydarzy się w 144. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 144. we wtorek, 17.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Konflikt między Muradem (Metin Akdülger) a jego bratem przybrał ostatnio na sile. To w połączeniu z niedawnymi narodzinami sułtańskich synów sprawi, że władca podejmie ryzykowną decyzję.

Sułtan wraca do seraju i nadaje imiona swoim synom [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 144. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" Murad postanowi, że od tej pory władza w imperium będzie tak jak za dawnych czasów przechodziła z ojca na syna, nie zaś na najstarszego z książąt.

Decyzja sułtana wywoła poruszenie wśród jego braci, Kasyma (Doğaç Yıldız) i Ibrahima (Tugay Mercan). Ten ostatni nadal pomięta o katach, który zagrozili jemu oraz jego krewnym. Czy buntownicy spróbują obalić rządy Murada?

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Werk (gość)

    Mozna obejrzec

    18.07.2018 07:14
  • Fanka (gość)

    Serial historyczny nagrany z rozmachem i można go oglądać.Jakże odmienny od znanych tandet.Trzeba mieć aktorów z najwyższej półki.

    17.07.2018 16:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×