"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 145. Murad znajduje zwłoki! Kösem zostanie skazana? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Murad odkryje, że tuż pod jego bokiem doszło do zbrodni. Kto zginął, a kto będzie musiał odpowiedzieć za to morderstwo? Sprawdź, co wydarzy się w 145. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 145. w środę, 18.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtanka Atike znajduje ciało zamordowanego szambelana. W tym samym czasie odnalezione zostają jeszcze jedne zwłoki - Murad włamuje się do pokoju, w którym zmarła powieszona Faria.

Murad podejmuje duże ryzyko. Co zrobią sułtańscy bracia? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 145. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" Murad będzie podejrzewał, że za dokonaną zbrodnią stoi jego matka. Ona jednak wszystkiego się wyprze i spróbuje odsunąć od siebie wszelkie oskarżenia.

Mimo podejrzeń ze strony własnego syna sułtanka weźmie pod swoją opiekę dzieci zmarłej. Oprócz tego przyjmie też na służbę Marguerite, która do tej pory pomagała Farii.

Przegapiłeś odcinek? Sprawdź, czy TVP1 pokazuje powtórki hitowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Magdalena lach (gość)

    Ja to oglądam na internecie i zabiją księcia Kasyma a zabije go Murad a w tedy pójdą po księcia ibrahima i on powie jakieś słowa i pałac będzie sie ruszał a dalej nie wiem Pozdrawiam tych którzy to oglądają ,,Wspaniałe stylecie słutanka Kösem muta 4"

    18.07.2018 14:09
  • Gül (gość)

    Szkoda Farii. Wkrótce jej synowie, Sulejman i Selim do niej dołączą.

    17.07.2018 21:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×