"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 147. Murad się mści! Książęta nie przeżyją? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Gulbahar uprowadziła sułtańskich synów. Za ten czyn czeka ją kara, która jednak nie pomoże uratować książąt. Sprawdź, co wydarzy się w 147. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 147. w piątek, 20.07.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Trwają poszukiwania synów Murada. Po długich staraniach chłopców udaje się odnaleźć w miejscu, które wcześniej wskazała sułtanka Gulbahar. Niestety, nawet teraz dzieci nie są bezpieczne!

Gulbahar uprowadza synów Murada! Co zrobi sułtan? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 147. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" rozwścieczony Murad rzuca się na sułtankę Gulbahar i dusi ją gołymi rękami! Nie wie, że wszystkiemu przygląda się jej wspólnik - Sinan pasza. Chce on ruszyć kobiecie na ratunek, jednak ona powstrzymuje go ruchem ręki!

Po ich powrocie do domu chłopcami zajmuje się sułtanka Atike. Wkrótce odkrywa na rękach książąt czerwone ślady. Natychmiast wzywa medyków, którzy stawiają przerażającą diagnozę!

Murad znajduje zwłoki! Kösem zostanie skazana? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×