"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 149. Sułtan podejmuje decyzję o śmierci braci! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Murada dopadła choroba i wydawało się, że sułtan jest bliski śmierci. W tym czasie sułtanka Kösem zaczęła przygotowywać Kasima do objęcia władzy. Sprawdź, co wydarzy się w 149. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 149. we wtorek, 24.07.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad (Metin Akdülger) zachorował. Wszyscy myśleli, że to dżuma, okazało się jednak, że cierpi na marskość wątroby, a zatem jego śmierć nie jest przesądzona. Tymczasem Kösem (Nurgül Yeşilçay) postanowiła przedstawić ludowi następcę tronu.

Kösem szuka nowego sułtana. Co na to Murad? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 149. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan odzyskuje siły i zabrania matce spotykać się z książętami Kasimem (Doğaç Yıldız) i Ibrahimem (Rıdvan Aybars Düzey). Kasim wciąż ma jednak nadzieję, że Kösem jak najprędzej zdetronizuje Murata i jego ogłosi władcą.

Sułtan dowiaduje się o spisku i postanawia stracić swoich braci. Wygląda na to, że ta decyzja jest nieodwołalna.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×