"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 150. Śmierć i pogrzeb Kasima. Co z Ibrahimem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Podczas choroby Murada Kösem próbowała posadzić na tronie Kasima. Sułtan dowiedział się jednak o wszystkim, a jego choroba okazała się mniej groźna niż podejrzewano. Bracia Murada usłyszeli wyrok. Sprawdź, co wydarzy się w 150. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 150. w środę, 25.07.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po tym, jak sułtan Murad (Metin Akdülger) dowiedział się, że Kösem (Nurgül Yeşilçay) przygotowywała już Kasima (Doğaç Yıldız) do objęcia tronu, postanowił ukarać spiskowców.

Sułtan podejmuje decyzję o śmierci braci! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 150. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan Murat odbywa rozmowę z pozostającym w zamknięciu szalonym księciem Mustafą (Emin Gürsoy). Kasim zostaje uduszony, ale sułtance Kösem udaje się uratować Ibrahima (Rıdvan Aybars Düzey). - Nie skrzywdzisz Ibrahima. Najpierw będziesz musiał zbić mnie - mówi do Murada. Wtedy ziemia się zatrzęsła. - Sułtanie Muradzie, jeśli nie chcesz słuchać mnie, posłuchaj boga, który na nas patrzy.

Kösem rozpacza nad ciałem zabitego Kasima. Odbywa się pogrzeb księcia. Murad postanawia ukarać matkę za próbę odsunięcia go od władzy. Husejn ukrywa udział łucznika w spisku.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×