"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 151. Kösem wtrącona do lochu. Atike błaga sułtana o wybaczenie [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Murad postanowił zemścić się na Kösem i swoich braciach na spiskowanie przeciwko niemu. Wyrok na Kasimie został wykonany. Ibrahim wciąż jednak żyje. Co teraz planuje Murad? Sprawdź, co wydarzy się w 151. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 151. w czwartek, 26.07.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Kasim (Doğaç Yıldız) został zabity na polecenie sułtana Murada (Metin Akdülger). Kösem (Nurgül Yeşilçay) nie zdołała uratować go od śmierci. Za sprawą boską przy życiu został jednak Ibrahim (Rıdvan Aybars Düzey). To jednak nie koniec zemsty sułtana.

Śmierć i pogrzeb Kasima. Co z Ibrahimem? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 151. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" po tym, jak sułtan Murad rozkazał zabranie matki z komnaty, Kösem trafia do lochu. Sułtankę dręczą koszmary. We śnie rozmawia z zamordowanym synem.

Murad postanawia wyruszyć na Bagdad. Atike (Ece Çeşmioğlu) przyznaje, że wiedziała o spisku uknutym przez Kösem i prosi sułtana o wybaczenie. Zapowiada też, że jeżeli Murad ponownie będzie chciał stracić Ibrahima, powinien wysłać katów także do niej. - Jeśli coś stanie się Ibrahimowi, ja nie będę mogła żyć - wskazuje.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • adam (gość)

    swietny film fajnie ze znowu na antenie

    26.07.2018 07:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×