"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 152. Kösem każe podać sułtanowi truciznę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kösem udało się uratować Ibrahima od śmierci. Sułtan Murad nasłał katów na niego i na Kasima, ale siły nadprzyrodzone sprawiły, że Ibrahim wciąż żyje. Murad powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że jego chwile na ziemskim padole są już policzone. Sprawdź, co wydarzy się w 152. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 152. w piątek, 27.07.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad (Metin Akdülger) kazał zabić Kasima (Doğaç Yıldız) i Ibrahima (Rıdvan Aybars Düzey). Kösem (Nurgül Yeşilçay) próbowała temu zapobiec i dzięki pomocy sił boskich, jej najmłodszy syn uszedł z życiem.

Kösem wtrącona do lochu. Atike błaga sułtana o wybaczenie [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 152. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" Murad odwiedza matkę w lochu. Sułtanka Kösem zaczyna gorzej się czuć i mdleje. Sułtan decyduje o tym, aby wypuścić ją z lochów. Wkrótce potem, za namową Sinana paszy (Engin Benli) nakłania nadwornego medyka, aby dla dobra Imperium Osmańskiego podmienił lek sułtana i podawał władcy truciznę.

Sułtan Murat odnajduje Ibrahima ukrytego w swoim namiocie. Boi się, że książę postradał zmysły.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×