"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 153. Sinan pasza zdemaskowany! Sułtan pozostaje bez leku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kösem została wtrącona do lochu z polecenia sułtana Murada. Ze względu na jej zły stan zdrowia syn pozwolił jej z niego wyjść. Teraz sułtanka zdecydowała, że musi pozbyć się Murada! Sprawdź, co wydarzy się w 153. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 153. w poniedziałek, 30.07.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtanka Kösem (Nurgül Yeşilçay) za namową Sinana paszy (Engin Benli) nakłoniła nadwornego medyka, aby dla dobra Imperium Osmańskiego podmienił lek sułtana (Metin Akdülger) i podawał władcy truciznę. To pokłosie decyzji sułtana o zamordowaniu swoich braci, Kasima (Doğaç Yıldız) i Ibrahima (Rıdvan Aybars Düzey).

Kösem każe podać sułtanowi truciznę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 153. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan otrzymuje list, w którym Sinan pasza wyjawia mu prawdziwe zamiary jego matki. Kosem wreszcie dowiaduje się, kim naprawdę jest Sinan pasza. W przebraniu udaje się do niego i każe umieścić w lochach.

Sułtan zwołuje do siebie naczelnego medyka, który spiskował za jego plecami. Wściekły podaje mu truciznę. Medyk zabiera jednak ze sobą do grobu tajemnicę leku, który przedłużał życie śmiertelnie choremu sułtanowi. Co teraz będzie?

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×