"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 154. Sukces Murada na froncie. Kösem nie może opuszczać pałacu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Murad dowiedział się o spisku z medykiem, który z polecenia Kösem miał podawać mu truciznę. Długo nie zwlekał - zabił mężczyznę, ale ten nie zostawił nikomu receptury na lek przedłużający życie sułtana. Sprawdź, co wydarzy się w 154. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 154. we wtorek, 31.07.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad (Metin Akdülger) jest niepewny przyszłości. Nie wie, jak długo przyjdzie mu jeszcze żyć. Wie, że wiele osób czyha na jego śmierć. Nie ufa też Kösem (Nurgül Yeşilçay), która za namową Sinana paszy (Engin Benli) nakłoniła nadwornego medyka, aby podawał władcy truciznę.

Sinan pasza zdemaskowany! Sułtan pozostaje bez leku! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 154. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" dochodzi do decydującej bitwy w Bagdadzie. Krwawe starcie kończy się sukcesem sułtana Murada, który zdobywa miasto. Kosem odbywa rozmowę z pozostającym od lat w izolacji szalonym księciem Mustafą (Emin Gürsoy).

Zgodnie z wolą sułtana Atike (Ece Çeşmioğlu) zabrania matce opuszczać pałac Topkapi.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×