"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 155. Sułtan w coraz gorszym stanie! Kösem chce chronić Ibrahima [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Murad dowiedział się o spisku z medykiem, który z polecenia Kösem miał podawać mu truciznę. Długo nie zwlekał - zabił mężczyznę, ale ten nie zostawił nikomu receptury na lek przedłużający życie sułtana. Sprawdź, co wydarzy się w 155. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 155. w środę, 1.08.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Po zdobyciu Bagdadu sułtan Murad (Metin Akdülger) powraca do seraju. Jego stan zdrowia nie jest jednak najlepszy, a receptura leku, który przedłużał mu życie przepadła wraz ze śmiercią naczelnego medyka. Kösem (Nurgül Yeşilçay) jest wstrząśnięta po rozmowie z Mustafą (Emin Gürsoy).

Sukces Murada na froncie. Kösem nie może opuszczać pałacu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 155. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan wraz z bratem wraca z wyprawy wojennej. Kosem przysyła Ibrahimowi (Rıdvan Aybars Düzey) nałożnicę Zarife (Gizem Kala), która ma razem z nim mieszkać w zamknięciu i bronić go, kiedy zajdzie potrzeba.

Wyczerpany wyprawą sułtan coraz bardziej podupada na zdrowiu. Wierny mu Yusuf próbuje odnaleźć recepturę tajemniczego leku, którą znał jedynie zamordowany naczelny medyk.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×