"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 156. Sułtan wydaje wyrok na Mustafę i Ibrahima! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po śmierci naczelnego medyka, sułtan Murad został bez leku, przedłużającego mu życie. Jest w coraz gorszym stanie. W 156. odcinku postanowi, co na się wydarzyć, gdy umrze. Sprawdź, co wydarzy się w 156. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 156. w czwartek, 2.08.2018 o godz. 16:00 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad (Metin Akdülger) jest w coraz gorszym stanie. Nie ma lelku, który mógłby przedłużyć mu życie. Czuje, że śmierć zbliża się do niego. Tymczasem, Kösem (Nurgül Yeşilçay) robi wszystko, aby ochronić Ibrahima (Rıdvan Aybars Düzey).

Sułtan w coraz gorszym stanie! Kösem chce chronić Ibrahima [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 156. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan Murat postanawia, że wraz z jego śmiercią wygaśnie dynastia Osmanów. Każe stracić swojego wuja, szalonego Mustafę (Emin Gürsoy) oraz brata Ibrahima. Mustafa zostaje uduszony na statku, którym wypływa w długo wyczekiwaną podróż.

Husejn, który ma zabić Ibrahima, niespodziewanie napotyka przeszkodę pod postacią Atike (Ece Çeşmioğlu).

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×