"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 157. Sułtan dowiaduje się, że Ibrahim jednak żyje! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Murad zrobi wszystko, aby Ibrahim umarł i nie przejął władzy po jego śmierci. W 157. odcinku dowiaduje się, że jego brat wciąż żyje. Sprawdź, co wydarzy się w 157. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 157. w piątek, 3.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Wygląda na to, że rychła śmierć sułtana Murada (Metin Akdülger) jest nieunikniona. Władca postanowił, że wraz z jego śmiercią wygaśnie dynastia Osmanów. Kazał stracić swojego wuja, szalonego Mustafę (Emin Gürsoy) oraz brata Ibrahima (Rıdvan Aybars Düzey). Ten drugi ma jednak wielu obrońców.

Sułtan wydaje wyrok na Mustafę i Ibrahima! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 157. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" medycy robią wszystko, żeby zmniejszyć cierpienie sułtana. Dochodzi do egzekucji Halila paszy (Şener Savaş) i Łucznika. W ostatniej chwili, na rozkaz Kösem (Nurgül Yeşilçay), interweniują janczarzy.

Kösem spotyka się z Ibrahimem. Sułtan dowiaduje się, że jego brat żyje, a jego najwierniejszy sługa Husejn okłamał go i zdradził.

Oto najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali! Jest Wasz ulubiony? [GALERIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×