"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 159. Ibrahim obejmuje władzę, a następnie przekazuje ją matce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Murad IV umarł. Po jego śmierci na czele Imperium Osmańskiego staje jego brat, Ibrahim. W 159. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" nowy sułtan zrezygnuje jednak z władzy na rzecz matki. Sprawdź, co wydarzy się w 159. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 159. w czwartek, 9.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Sułtan Murad (Metin Akdülger) chciał, aby wraz z jego śmiercią wygasła dynastia Osmanów. Nie udało mu się jednak doprowadzić do śmierci brata, Ibrahima (Rıdvan Aybars Düzey). Jego matka, sułtanka Kösem (Nurgül Yeşilçay) robiła wszystko, aby uchronić najmłodszego syna.

Śmierć sułtana Murada. Kösem ukrywa ciężarną Zarife [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 159. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan Ibrahim przysięga przed poddanymi, że będzie władcą sprawiedliwym i łaskawym.

Mijają lata. Jest rok 1644. Sułtan na własne życzenie przekazuje władzę matce i wielkiemu wezyrowi, sam zaś poświęca się zabawie i sprowadzaniem do haremu kolejnych nałożnic. Cierpi na bóle głowy, a jedynym człowiekiem, któremu ufa, jest Hodża (Ali Düşenkalkar) od Dżinów. W haremie prym wiedzie konkubina Ibrahima, sułtanka Turhan (Hande Doğandemir).

Metin Akdülger, czyli sułtan Murad IV prywatnie. Poznajecie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×