"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 160. Kösem chce pozbyć się księcia Osmana! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Sułtan Murad IV umarł. Po jego śmierci na czele Imperium Osmańskiego staje jego brat, Ibrahim. W 160. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" nowy sułtan zrezygnuje jednak z władzy na rzecz matki. Sprawdź, co wydarzy się w 160. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV"!

Multimedia

"Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" odcinek 160. w piątek, 10.08.2018 o godz. 16:05 w TVP1! - sprawdź program tv

Po śmierci Murada (Metin Akdülger) na czele Imperium stanął Ibrahim (Rıdvan Aybars Düzey). Minęły lata i sułtan (Tugay Mercan) postanowił przekazać władzę swojej matce, sułtance Kösem (Nurgül Yeşilçay) i wielkiemu wezyrowi.

Ibrahim obejmuje władzę, a następnie przekazuje ją matce! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 160. odcinku serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem - Murad IV" sułtan Ibrahim postanawia oficjalnie ogłosić, że Osman jest jego synem. Tymczasem Kosem w obawie przed reakcją poddanych robi wszystko, by pozbyć się księcia ze stolicy. Wysyła go razem z sułtanką Zarife na statek do Egiptu.

Hodża od Dżinów (Ali Düşenkalkar) nastawia sułtana przeciwko Kosem.

Metin Akdülger, czyli sułtan Murad IV prywatnie. Poznajecie? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kama😀 (gość)

    Beznadziejny jest ten nowy aktor grający sułtana Ibrahima 😒

    11.08.2018 22:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×